19 Nisan 2020 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı

Avatarayınlanan s
1385 0
Survivor 2020’de 19 Nisan Pazar Akşamı (bu akşam ödül ve dokunulmazlık oyununu kim kazandığı yarışma hayranları tarafından oldukça merak edildi. Sevilerek izlenen yarışmada dün ünlüler gönüllüleri 10-9 skorla yenmeyi başarmıştı. İzleyenler Pazar Akşamı Survivor 2020’de bu akşam dokunulmazlık oyunu ve ödül oyununu hangi takımın kazanacağına odaklandı adeta.

19 Nisan 2020 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı 

Survivor2020 dün yapılan ödül ve dokunulmazlık oyununu kaybeden takım olan gönüllüler takımından bu akşam yapılan SMS oylaması sonucu çıkacak aday ile birlikte yarın akşamki yapılacak olan yarışma oldukça önemli.
Survivor2020 19 Nisan Pazar akşamı Ünlüler ve Gönüllüler hem ödül oyunu hemde dokunulmazlık için olanca gücü ile mücadele edecek. Diğer yandan dün yapılan SMS oylaması sırasında gönüllüler takımında tatlıyı kimin yediği konusu masaya yatırıldı.  
Dün yapılan dokunulmazlık oyununda aynı zamanda ödül olarak tavuk kanatı ve tavuk topları vardı. Bu ödülü de ünlüler kazandı.Yapılan oylamada Benim için İnsanlık daha önemli diyen Nisa Barış’ın adını yazdı. Evrim işse Gizem’in adını yazarken Gizem’de Evrim’in adını yazdı. Cemal Can ise Barış’ın adını yazdı. Yasin ise takımın huzuru için Barış’ın adını yazdığını söyledi.  
19 Nisan 2020 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı
19 Nisan 2020 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı 

19 Nisan 2020 Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazanan Takım Bizim Tahminlerimize Göre Gönüllüler Tıkımı Olacaktır. Tabi bu bizim kendi analiz ve tahminlerimiz. Zira dün yapılan müsabakada ne kadar güçlü olduklarını gösterdiler. Sizde Tahminlerinizi yemin.org sitemizde yorum bölümünden yapabilirsiniz.

Survivor 2020 Eleme nasıl yapılacak?

Survivor 2020 yeni kurallara göre 18 Nisan günü oynanacak dokunulmazlık oyununu kaybeden takım, konseyde bir eleme adayı belirleyecek. Yarınki oyunda ise dokunulmazlık oyununu kazanan takıma göre eleme adayı belirleme durumu değişecek.

İlk gün dokunulmazlığı kaybeden takım ile 2. gün dokunulmazlığı kaybeden takım farklı olması halinde toplam altı tane eleme adayı belirlenecek. Dokunulmazlığı kaybeden takım, Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak ada konseyinde oylama ile ilk eleme adayını belirleyecek. Salı günü ise iki takım SMS sıralamasında 1 ve 2. sıradaki yarışmacılar, yine ikişer eleme adayı belirleyecek. Böylece 6 eleme adayından en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda edecek. Cumartesi ve Pazar günü yapılacak dokunulmazlık oyununu kaybeden takımının aynı olması halinde; ilk eleme adayı Cumartesi ada konseyinde belirlenecek ve SMS oylaması yapılacak. Pazar günü ada konseyinde ise SMS oylaması yapılmayacak. Ama ada oylaması ile bir eleme adayı daha belirlenecek. 3. Adayı ise Salı SMS sıralamasında birinci olan yarışmacı açıklayacak. Böylece çıkan 3 aday arasından en az SMS oyu alan yarışmacı Survivor’dan elenecek.

Survivor 19 Nisan 2020 Eleme Adayları 

İlk Aday Barış : Gönüllüler Takımından 5 kişi Onun Adını Yazdı

Survivor 19 Nisan Pazar Yeni Bölüm Fragmanı izlemek ve Survivor programında olan gelişmeleri sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz.

 19 Nisan Pazar Sercan Sakatlandı mı?

Survivor2020 19 Nisan Pazar Sercan Sakatlandı. Parkurda belini inciden Sercan’ın durumu ile ilgili izleyenler merak içinde kaldı yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile birlikte

İlgili Yazı

Sefirin Kızı Dizisi Müge Gerçek Adı

Gönderen - Aralık 21, 2019 0
Sefirin Kızı Dizisi Müge karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Esra Kızıldoğan 2 Aralık 1979 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir.  Devlet…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir