2019 Yılının En İyi Yerli Dizisi Hangisi? Anket

Avatarayınlanan s
365 0
2019 Yılının artık son aylarına yaklaştık. 2019 yılında ekranlara gelen yerli diziler arasında en çok hangi dizi izlendi.  2019 Yılının En İyi Yerli Dizisi Hangisi? Anket yazımızın ilerleyen bölümlerinde. Bir çok dizi ekranlarda ilk sezonları ile merhaba derken bir çok dizi ise önceki sezonlardan devam etmektedir. Hatta çok çok uzun soluklu dizilerde ekranlarda yer almaya devam etmektedir. Bu yazımızda sizlere kendi seçtiğimiz en başarılı 10 dizi hakkında bilgiler vererek sene sonuna kadar yayında kalacak bir anket sunacağız.

2019 Yılının En İyi Yerli Dizisi Hangisi? Anket


1-Çukur Dizisi 
2019 Yılının En İyi Yerli Dizisi Hangisi? Anket
2019 Yılının En İyi Yerli Dizisi Hangisi? Anket

Çukur dizisi yeni sezonu ile 2019 yılında da ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilerek izlenen Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi oyuncu oyuncu kadrosununda eklediği yeni isimler ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

2-Edho (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ) Dizisi 
2019 Yılının En İyi Yerli Dizisi Hangisi? Anket
2019 Yılının En İyi Yerli Dizisi Hangisi? Anket

Edho dizisi Salı günleri hayranları ile olmaya devam ediyor. Dizide rol alan usta oyuncular bir masa etrafında ticaret yaparken devletlerin istihbarat örgütleri ile de mücadele ediyor.Dizide bir çok oyuncu yer alırken konusu gereği oyuncu sirkülasyonlarının yüksek olduğu diziler arasında yer almaya devam ediyor.

3-Diriliş Dizisi 
Çarşamba akşamları Trt ekranlarında izleyenler ile buluşan ve aldığı reyting oranları ile de ne kadar çok izlenen bir dizi olduğunu kanıtlayan Diriliş dizisinde 2019 yılının en iyi dizisi diyorsanız eğer anketimizde Diriliş dizisine oy verebilirsiniz.

4-Mucize Doktor Dizisi
Fox tv ekranlarında 2019 yılı Eylül ayında başlayan yeni dizisinde otizmli bir doktorun hayat hikayesi konu ediliyor. İlk bölümü ile sosyal medyada da fenomen olan dizi Perşembe akşamları dizi hayranlarının ilgisi ile izlenmeye devam etmektedir. 2019 En İyi Yerli Dizi Mucize Doktor diyorsanız eğer ankette bu dizi için oy kullanabilirsiniz.

5-Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 
Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan yerli diziler arasında oldukça iyi reyting sonuçları elde eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir Züleyha ve yılmaz arasındaki aşk ilişkisi konu edilmektedir.

6-Arka Sokaklar Dizisi

Arka Sokaklar Dizisi, ekranların en uzun soluklu dizileri arasında ilk sırada yer almaktadır. Rıza Baba ve ekibinin maceralarının konu edildiği polisiye dizi Cuma akşamları izleyenlerin karşısına çıkmaya devam ediyor.

7-Elimi Bırakma Dizisi 

Pazar günleri TRT ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen Elimi Bırakma Dizisi de 2019 yılında kaldığı yerden yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

8-Savaşçı Dizisi 
Fox ekranlarının bir başka sevilen askeri dizisi Savaşçı yeni sezonda da sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Savaşçı dizisinde her hafta bir başka macera konu edilirken dizinin işleyen senaryosu ile hayranları ile buluşuyor.

9-Hercai dizisi 
2019 Yılının En İyi Yerli Dizisi Hangisi? Anket
2019 Yılının En İyi Yerli Dizisi Hangisi? Anket
Atv ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında yerini alan Hercai Dizisi Cuma Akşamları Arka Sokaklar ile reyting yarışında yer alan diziler arasında. Miran’ın öyküsü anlatılan dizi oldukça izleniyor.

2019 Yılının En İyi Günlük dizisi Hangisi? Anket


2019 yılında haftalık olarak yayınlanan diziler gibi bir de günlük olarak yayınlanan diziler var. Günlük diziler gerek konu gerek se oyuncular için oldukça zor bir durum. Günlük diziler genellikle kore hint gibi diziler yer alıyordu. Günlük dizilerin kanalı Kanal 7 ekranlarında 2019 yılında da bir çok günlük dizi yer alıyor.

1-Yemin Dizisi 
Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan diziler arasında yer alan yemin dizisi izleyenler tarafından oldukça beğenilen diziler arasında bulunuyor. Reyhan ve Emir karakterlerinin hikayesinin yanında Masal isimli küçük kızında yer yer dizide konu edildiği dizi en iyi günlük dizi diyorsanız anketimizde bu diziye oy verebilirsiniz.

2-Beni Bırakma Dizisi

Beni Bırakma dizisi hafta içi yayınlanan günlük dizilerden birisi. Büyük bir hayran kitlesi bulunan dizi hafta içi hergün kendi kanalında ve saatinde yayınlanmaya devam ediyor.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir