$type=ticker$count=12$cols=4$cate=0

Rüyada Yemin Etmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yemin Etmenin Manası

Rüyada Yemin Etmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yemin Etmenin Manası

Rüyada Yemin Etmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yemin Etmenin Manası konusu hakkında hazırladığımız yazı dizimize hoş geldiniz.Yemin etmek kavramı hem dinimizde hemde yaşantımızda oldukça önemli yere sahip bir yerdedir.Milyonlarca insan uyuduğunda gördüğü rüyaları da merak ederler.Rüyada Yemin Etmek kavramı da insanların merak ettiği konulardan birisidir.

Rüyada Yemin Etmek Ne Anlama Gelir? 

Rüyada yemin etmek, düşmanları alt etmek manasına gelir. Yemin etmek, hem dinen hem toplum yaşamında çok zorunda kalmadıkça yapılması halinde iyi karşılanmayan bir eylem olduğu için rüyada, iyi niyetle ve samimi şekilde edilen yemin derdinize çare olacak demektir. Doğruluğuna emin olduğunuz bu yemin ile huzura kavuşacağınız belirtilir.

Rüyada Yemin Etmenin Manası 

Rüyada Yemin Etmenin manası bir kısım rüya tabircilerine göre doğruluğuna emin olmak ve olmamak şeklinde ikiye ayrılır. Eğer doğruluğuna emin olduğunuz konuda, kendinize güvenerek yemin ediyorsanız bu hayırdır fakat doğru olup olmadığı konusunda soru işaretleriniz varsa ya da yalan yere yemin ediyorsanız hayırlı değildir.

Rüyada yemin etmenin rüya tabirlerine bakacak olursak kısaca şu biçimlerde sıralayabiliriz:

Rüyada yemin etmek: Samimi şekilde doğru olan konuda yemin etmek düşmanlara galip gelmek demektir.

Rüyada yalan yemin etmek: Emin olmadan ya da yalan yemin alçaklık, günah, fakirlik ve rezillik gibi manalara gelir.

Rüyada bir kimse üzerine yemin etmek: Üzerine yemin edilen kimseye hile yapılacağına işaret eder.

Rüyada Allah'a yemin etmek: İmanın kuvvetlenmesine işarettir.

YORUMLAR

Ad

Bölümler,2,Fragmanlar,9,Oyuncu Kadrosu,18,Özetler,10,
ltr
item
Yemin Dizisi : Rüyada Yemin Etmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yemin Etmenin Manası
Rüyada Yemin Etmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yemin Etmenin Manası
Rüyada Yemin Etmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yemin Etmenin Manası
Yemin Dizisi
https://www.yemin.org/2019/04/ruyada-yemin-etmek-ne-anlama-gelir-ruyada-yemin-etmenin-manasi.html
https://www.yemin.org/
https://www.yemin.org/
https://www.yemin.org/2019/04/ruyada-yemin-etmek-ne-anlama-gelir-ruyada-yemin-etmenin-manasi.html
true
2628382145908860216
UTF-8
Tüm Mesajlar Yüklendi Herhangi bir yazı bulunamadı HEPSİNİ GÖR Daha fazla oku cevap Cevabı iptal et Sil By Ana Sayfa Sayfalar Yayın Hepsini gör SİZİN İÇİN ÖNERİLEN Etiket Arşiv SEARCH Tüm Gönderiler İsteğinizle herhangi bir gönderi bulunamadı Ana Sayfaya Dön PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM KASIM ARALIK just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 haftadan önce İzleyiciler Takip et BU PREMIUM İÇERİĞİ KİLİTLİ STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Kodları / metinleri kopyalayamıyorum, lütfen kopyalamak için [CTRL] + [C] (veya Mac ile CMD + C) tuşlarına basın