Deniz Bank Hesap Kapatmanın En Kolay yolu

Türkiye ‘nin en aktif kullanılan bankalar arasında bulunan Denizbank sına ait hesabınızı veya ek hesaplarınızı kapatmak istiyorsanız doğru ...

Türkiye ‘nin en aktif kullanılan bankalar arasında bulunan Denizbank sına ait hesabınızı veya ek hesaplarınızı kapatmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 1997 ‘ den beri yurt içinde 310 şubesi ile hizmet vermektedir. 1.550 yakın çalışanı ile 600 binden fazla müşteriye sahiptir. Denizbank avantajları ve cazip faiz oranları ile müşterilerine iyi hizmet sunmaktadır. Ama bazen hesap işletim ücreti yansıyan hesabınızı veya ödeyemediğiniz ek hesaplarınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Hesabını kapatmak isteyen Denizbank müşterisi iseniz ‘Denizbank Hesap Kapatma ‘adlı bu yazımızdan kolaylıkla faydalanıp uygulayabilirsiniz.

Deniz Bank Hesap Kapatmanın En Kolay yolu

1.Şube Aracılığı ile Hesap Kapatma

Denizbank Şubeleri her türlü bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her şubeden aynı güler yüz ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bağlı olduğunuz Denizbank şubesinden işleminizi gerçekleştiremeyebilirsiniz. Yurtiçinde herhangi bir Denizbank şubesinde banka hesabınızda kapatabilirsiniz. Denizbank şube aracılığı bilinen en kolay ve bilinen yöntemidir. Ancak burada bazı koşulları gerçekleştirdikten sonra hesabınızı kapatabilirsiniz. Denizbank hesabınıza tanımlı bir otomatik ödeme talimatı hizmeti bulunuyorsa hesabınızı kapatmazsınız.

Ayrıca Denizbank hesabınıza ait borç bulunmamasına dikkat ediniz. Borç işlemlerinizi ödedikten sonra dekontlarınızı mutlaka almalısınız. Deniz mobil uygulamasından borçlarınızı ödüyorsanız dekontlarını şubeden alabilirsiniz. Kimlik belgeniz ve banka kartınızın yanında bu dekontları götürmelisiniz. Denizbank hesabınıza ait para ve borç bulunmaması halinde hesabınızın kapatma işlemlerine başlayabilirsiniz. Denizbank çalışanınız sizden dilekçe yazmanızı isteyebilir.


Bunun için sitelerden örnek dilekçe formlarını inceleyebilirsiniz. Dilekçenizi yazdıktan sonra Denizbank hesabınız askıya alınmaktadır. Kartlarınız ve Denizbank hizmetlerini kullanamazsınız. Denizbank Hesabınız 10 günlük bir süreçte kapatılacaktır. Denizbank bankası hesabınızın kapatılmasına dair size bilgilendirme mesajı göndermelidir. Bilgilendirme mesajınızı e posta veya SMS yoluyla alabilirsiniz. Denizbank cazip fırsatlarından yararlanmak için tekrardan talepte bulunmalısınız.

2.Mobil Bankacılığı ile Hesap Kapatma


Mobil Deniz uygulaması ile Denizbank ek hesaplarınızı kapatabilir veya silebilirsiniz. Ayrıca günlük Denizbank bankacılık işlemlerinizi cep telefonlarınız üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi sağlayan bu uygulamayı Google Play Store ve AppStore uygulamalarından ücretsiz indirebilirsiniz. Debizbank’ın resmi internet sitesinden de telefon numaranızla mobil deniz indirme linkine sahip olabilirsiniz.

Yazdığınız cep telefonu numarasının Denizbank sistemi ile aynı olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı numara değil ise mobil bankacılıktan veya internet üzerinden hesap bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Mobil cihazısınız da QR Code Reach programı yüklü ise sitede bulunan QR kodu okutarak indirebilirsiniz. Denizbank internet bankacılığı müşterisi iseniz, aynı kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapabilirsiniz. İnternet ve mobil uygulamasına ilk girişiniz ise açılan ilk sayfadan üyelik oluşturabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre bölümünün altında ‘Kullanıcı Oluştur’ seçmelisiniz.


Telefon numaranız, Denizbank kart bilgileriniz, TC kimlik numaranız ve şifreniz ile profilinizi oluşturabilirsiniz. Profilinizi oluşturduktan sonra Mobil Deniz uygulamasını kolayca kullanabilirsiniz. Her kullanımınızda kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerinizi girmek zorunda değilsiniz. Mobil Deniz uygulamasının ‘Beni Hatırla’ özelliği sayesinde pratik ir şekilde giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı Beni Hatırla moduna aldıktan sonra telefonunuzun yabancıların elinde olmamasına dikkat etmelisiniz. Bu özelliği güvenli bulmuyorsanız ‘ÇizGir’ özelliğini deneyebilirsiniz.


Denizbank ‘ın sunduğu bu özellik ile kendinizin oluşturduğu bir simgeyi çizerek giriş yapabilirsiniz. Böylece vakit kaybetmeden Mobil Deniz işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil Deniz uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hesaplarım bölümünü seçmelisiniz. Hesaplarıma tıkladıktan hangi ek hesabınızı kapatacaksanız onu seçmelisiniz. Eğer Denizbank ek hesabınızda borç bulunmuyorsa hesabınızı kapatabilirsiniz. Borç bulunması halinde ATM ‘lerden veya mobil uygulamasından borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ek hesabınızı kapatma talebinizden sonra 10 iş günü içerisinde hesabınızı kapatabilirsiniz. Ek hesabınızın kapatolmasında dair SMS veya e - mail alabilirsiniz. Eğer böyle bir mesaj almadıysanız Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Yüz yüze sağlıklı bir iletişim sonucunda bu sorunuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

3.İnternet Bankacılığı ile Hesap Kapatma


Denizbank internet bankacılığı ile güvenli bir ortamda bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İster yurtiçinde ister yurt dışında internet bağlantınızla Denizbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Denizbank’ın güncel web www.denizbank.com

Denizbank resmi internet adresinin giriş sayfasında ‘Kartla Giriş’ bölümüne girerek internet bankacılığına kayıt olabilirsiniz. Bu alanı Denizbank kart numaranızı, kart şifrenizi ve doğum tarihinizle doldurabilirsiniz. Web adresine giriş yaptıktan sonra sol üst taraftaki ‘İnternet Bankacılığına Kayıt’ linkinden kayıt olabilirsiniz.


Eğer bilgilerinizi 3 kere yanlış yazarsanız üyeliğiniz 48 saatliğine bloke olmaktadır. 48 saat sonunda kartlı giriş yaparak blokenizi kaldırılır ve ondan sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer şifrenizi unutmuşsanız ATM ‘ lerden veya şubelerden şifrenizi alabilirsiniz. Denizbank kartınızın bilgileri ve bankamatik şifrenizle de internet üzerinden şifrenizi alabilirsiniz. Cep telefonunuza gönderilen parolayı 4 haneli şifreniz ile değiştirebilirsiniz. Denizbank internet bankacılığı hizmetini 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Denizbank internet bankacılığı üzerinden ek hesaplarınızı kapatabilirsiniz.


Ek hesabınızı yani avans hesaplarınızı daha çok kredi alan müşterilerin kullanımı için açılmıştır. Bu esnek hesaplarınızı bazen kullanmakta zorlanabilirsiniz. Ek hesabınıza göre hesap kapatma koşulları değişiklik gösterebilir. Bazen işlemleriniz uzayabilir. Bunun için sırasıyla Bireysel işlemler giriş – Ek Hesaplarım – Hesap Kapatma menülerini seçmelisiniz. Eğer Hesabınız kapatıldıktan sonra bilgilendirme mesajı alabilirsiniz. Eğer bilgilendirme mesajını almadıysanız şubelere gidebilirsiniz.

4.Telefon Bankacılığı ile Hesap Kapatma


Hızlı ve güvenilir bankacılık işlemleriniz için Deniz Bankın telefon bankacılık hizmetini seçebilirsiniz. Herhangi bir şifreye veya kayda ihtiyaç duymadan Denizbank Çağrı Merkezine bağlanabilirsiniz. Telefon bankacılığı adı altında Çağrı merkezinin yanında Skype özelliğini de kullanabilirsiniz. Yurtiçinde 0850 222 0 800 numara hattından arayabilirsiniz. Yurtdışından arama yapacak iseniz + 90 850 222 0 800 numaralarını tuşlayabilirsiniz. Sesli yanıt sistemine veya müşteri temsilcinize bağlanabilirsiniz. Ayrıca sesli yanıt sistemi ile sizi sesinizden tanıyor, arama nedenimizi tahmin edebiliyor, size özel hatırlatmalar yapabiliyor. Böylelikle daha kolayca sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sesiniz şifreniz olmanızı istiyorsanız ‘Sesli İmza’ hizmetini aktive haline getirebilirsiniz. Sesli imzanızı aktive etmek için çağrı merkezi üzerinden belirlenen cümleyi 3 kes tekrarlamalısınız. Onay aldıktan sonra güvenlik soruları yerine sesli imzanızı kullanabilirsiniz. Müşteri temsilciniz ile iletişim halinde olduktan sonra hesap kapatma dileğinizi söyleyebilirsiniz. Denizbank hesabınız ve ek hesaplarınız incelenme altına alır. Denizbank çağrı merkezi bir olumsuzlukla karşılaşmazsa hesabınızı sağlıklı bir şekilde kapatacaktır.


Skype üzerinden ister yurtiçi ister yurtdışından hesap kapatma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. ‘ Denizbank Skype Destek’ hattı üzerinden sesli arama yapabilirsiniz. Türkçe dilinin yanında Rusça ve İngilizce dilleri ile hizmet sunmaktadır. Cep telefonunuza, Bilgisayarınızı veya tabletinize skypedestek.denizbank hesabı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtikten sonra Denizbank hesabınızı kapatma talebinde bulunabilirsiniz. Denizbank hesabınız incelendikten sonra kapatılmaya uygunsa hesabınızı kapatabilirsiniz. Denizbank hesabınız kapatılmıştır demeden iletişiminizi kesmeyiniz.
Deniz Bank Hesap Kapatmanın En Kolay yolu
Deniz Bank Hesap Kapatmanın En Kolay yolu

Deniz Bank Hesap Kapatmanın En Kolay yolu , Deniz Bankasındaki Hesabımı Kolayca Nasıl Kapatabilirim, Deniz Bank Hesabını Acil Kapatma Deniz Bank Hesap Kapatma hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Fibabanka Hesap Kapatmanın En Kolay Yolu hakkında detaylı bilgilere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

COMMENTS

Ad

Altın,4,Babil,17,Banka,68,Bitcoin,21,Borsa,3,Doğduğun Ev Kaderindir,14,Eğitim,22,Emlak,4,Hibe Destekleri,6,Kosgeb,6,Kredi,55,Kredi Kartı,24,Magazin,288,Para Kazanma,48,Ramo,10,Sefirin Kızı,8,Senet Kredisi,7,SGK,6,Şarkı Sözleri,3,Yemin,68,Zemheri,15,Zümrüdüanka,9,
ltr
item
Yemin : Deniz Bank Hesap Kapatmanın En Kolay yolu
Deniz Bank Hesap Kapatmanın En Kolay yolu
https://1.bp.blogspot.com/-kv-xQE9mCao/XaL-O29r0YI/AAAAAAAAAFI/hJwkqGiiFtwi-cF7FPyhqqiPhFkcNPccwCLcBGAsYHQ/s640/Deniz-Bank-Hesap-Kapatman%25C4%25B1n-En-Kolay-yolu.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-kv-xQE9mCao/XaL-O29r0YI/AAAAAAAAAFI/hJwkqGiiFtwi-cF7FPyhqqiPhFkcNPccwCLcBGAsYHQ/s72-c/Deniz-Bank-Hesap-Kapatman%25C4%25B1n-En-Kolay-yolu.jpg
Yemin
https://www.yemin.org/2019/10/deniz-bank-hesap-kapatmanin-en-kolay-yolu.html
https://www.yemin.org/
https://www.yemin.org/
https://www.yemin.org/2019/10/deniz-bank-hesap-kapatmanin-en-kolay-yolu.html
true
6126387525296930177
UTF-8
Yüklenen Tüm Yazılar Hiç Bir Mesaj bulunamadı Hepsini Gör Daha Fazla oku Cevap Cevabı İptal et Sil Ana Sayfa Ana Sayfa SAYFA SAYFA Hepsini gör TAVSİYE YAZI ETİKETLER ARŞİV ARAMA TÜM GÖNDERİLER İsteğinizle eşleşen Yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazertesi Salı Çarş Perş Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ock Şub Mart Nsn Mayıs Mys Hzr Agus Eylül ekm Ksm Arlk just now 1 Dakika önce $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Bir gün Önce $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Mac’li CMD + C) tuşlarına bası İçerik tablosu