Günlük Faizi En Yüksek Olan Bankalar

Birikimlerimizi bazen altın olarak saklamayı tercih ederken bazende bankalarda vadeli mevduatlarda değerlendirmeyi tercih ederiz.Bugünkü ya...

Birikimlerimizi bazen altın olarak saklamayı tercih ederken bazende bankalarda vadeli mevduatlarda değerlendirmeyi tercih ederiz.Bugünkü yazımızda sizlere günlük faizi en yüksek olan bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımıza geçmeden önce makalemizde bulunan alt başlıklar aracılığı ile ilgili başlıklara kolayca ulaşabilirsiniz.

Dünyada paranın ortaya çıkması ile birlikte birikim kavramı da gelişmiştir. Hemen hepimiz ihtiyaçlarımızdan fazla olan parayı biriktirmek ve gelecekte kullanmak isteriz. Ülkelerdeki ve dünyadaki ekonomik konektörler sebebi ile zaman zaman altın ve dolara olan yatırım yapılmakta.Konumuzda sizlere en yüksek günlük faiz veren bankaları araştıracağız. Biriktirdiğiniz mevduatların değerini yitirmemesi için çeşitli yatırımlar ile bunları değerlendirmelisiniz. Bu mevduatları borsada değerlendirmek istiyorsanız eğer borsa nasıl oynanır konulu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Günlük Faizi En Yüksek Olan Bankalar


Öncelikle faiz geliri elde etmeniz için yapmanız gereken bankadan vadeli mevduat hesabı açmanız olacaktır. Müşterisi olmayı tercih ettiğiniz bankadan vadeli mevduat hesabı açmak için bankanın İnternet veya mobil şubesinden yararlanabilirsiniz. Bankalar genellikle birbirlerine yakın oranlarda faiz geliri sunmaktadır.Ancak bazı bankalar yaptıkları bir takım kampanyalar ile diğer bankalardan uygun günlük faiz vermektedirler. Bundaki amaç ise tabi ki rekabet ve müşteri çekme işlemidir.

Günlük Faizi En Yüksek Olan Bankaların hangileri olduğunu araştırmaya geçmeden önce bankalar genellikle 7 gün veya bir yıllık faiz getirisi verirler. Bu tamamı ile sizin tercihinize kalmış bir durumdur. Burada unutulmaması gereken en önemli husus ise vadede bulunan mevduatın vadesinden önce alınmamasıdır. Eğer vadesinden önce bozulmak istenirse hak ettiği faiz gelirini almak mümkün değildir. Bu sebeple mevduatınıza veya faiz gelirinize hangi zamanda ihtiyacınız var sa o tarihlere uygun mevduat yapmanızdır.

Yazımızı Hazırladığımız 2019 yılı ilk Çeyreğinde sizlere Günlük Faizi En Yüksek Olan Bankalardan bir kaçı hakkında bilgiler vererek yazımıza devam edelim.

Garanti Bankası Günlük ve Aylık Faiz Oranları

Garanti bankasının ''İstediğiniz zaman para çekseniz bile vadesi bozulmayan e-Vadeli Hesap ile siz de kazanın!'' Sloganı ile tanıtımını yaptığı  e-Vadeli Hesap üzerinden yüzde 21,50 ye varan faiz avantajlarından yararlanabilirsiniz. Garanti Bankasının yaptığı bu kampanyadan yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz bu bağlantı üzerinden bankanın kendi sitesinden yararlanabilirsiniz. Garanti bankası 2019 Günlük ve Aylık Faiz oranlarından yararlanmak için bankanın kendi sitesinde belirlenen asgari limit ve tutarları öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Günlük ve Aylık Faiz Oranları

Yapı Kredi Bankası Günlük ve Aylık Faiz oranları yine diğer bankalarda olduğu gibi e mevduat ve vadeli mevduat olarak ikiye ayrılıyor. Yapı Kredi bankası 2019 Günlük ve Aylık Faiz oranlarından yararlanmak için bankanın kendi sitesinde belirlenen asgari limit ve tutarları öğrenebilirsiniz.

ING Bankası Günlük ve Aylık Faiz Oranları

ING Bank Günlük ve Aylık Faiz oranları yine diğer bankalarda olduğu gibi e mevduat ve vadeli mevduat olarak ikiye ayrılıyor. ING Bankası  2019 Günlük ve Aylık Faiz oranlarından yararlanmak için bankanın kendi sitesinde belirlenen asgari limit ve tutarları öğrenebilirsiniz. ING banksı Turuncu hesapta aylık vadeli faiz oranı gördüğümüz kadarı ile en yüksek faizi vermekte. Bunun yanında artı yüzde iki oranında hoş geldin faizi ile de rakiplerinin bir nebze önünde olduğunu görmekteyiz. Örnek olarak 10.000 TL birikiminizi ING bankası Turuncu Hesaba yatırdığınızda 30 gün sonunda %23 faiz oranı ile 160 TL para kazanabilirsiniz.

Bir Kaç bankanın Günlük ve aylık faiz getirisi ile ilgili yaptığımız açıklamanın ardından sizlere bir tablo ile Yüzde 22 Faiz oranı ile 32 Günlük vadede ne kadar faiz getirisi kazanacağınızı gösterelim. Yaptığımız Örnek 2019 yılında bazı bankaların uyguladığı hemen hemen en yüksek faiz getirisi olan %22 oranından yapılmıştır.

Bankanın Uyguladığı Faiz oranı: %22 Olarak Varsaydığımızda  32 Günlük bir vade sonunda kazançlarınız.

10.000 TL Net kazanç: 165 TL

25.000 TL Net kazanç: 413 TL

50.000 TL Net kazanç: 826 TL
100.000 TL Net kazanç: 1.652 TL şeklinde olacaktır.Bu örnekteki faiz oranı 2019 yılı ilk çeyreği olan Nisan ayında yaptığımız araştırmalarda ING Bankası Turuncu Hesap ismiyle müşterilerine duyurduğu kampanya faiz oranlarına yakın değerlerdir. Yaptığımız araştırmalarda faiz gelirinde en yüksek faiz oranını ING bankasının verdiğini gözlemledik.Bu araştırmalarımızın temel kaynağı ise bankaların İnternet siteleri oldu.


Diğer Bankaların Günlük ve Aylık Faiz Getirileri


Alternatif Bankası  %21 lik faiz oranı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Köklü Bankalarımızdan olan AK Bankası ise %18 lik faiz oranı ile sıralamada yer almaktadır. Devlet destekli bankalardan olan Halk Bankası %20 mevduat getirisi sunan bir diğer bankamızdır. Deniz Bankası  %19,50 oranı ile mevduat müşterilerini bekleyen bankalardan dır. Bir diğer devlet destekli bankamız olan ve hemen her ilçede şubesi bulunan Ziraat Bankası %18,50 mevduat getirisi sunuyor. Bankalar Merkez Bankasının uyguladığı Para politikaları ve faiz oranları doğrultusunda mevduat faiz oranlarını zaman zaman güncelleştirebilmektedir. Ülkedeki dolar ve altın fiyatları, Borsanın durumu ve ve devlet tahvilleri gibi bir çok sebep mevduat faiz oranlarının değişmesinde etken unsurlardır.

Yatırımlarınızı ve birikimlerinizi mevduat faiz getirisinde değerlendirmek istiyorsanız eğer 2019 yılı bu konuda oldukça iyi bir yıl oldu diyebiliriz. Zira yaptığımız araştırmalarda en yüksek günlük ve aylık faiz veren banka olan ING Bankasının yaptığı kampanya ile birlikte verdiği aylık faiz oranı nerede ise % 24 gibi bir rakama denk gelmektedir. Buda oldukça iyi bir getiri sunmaktadır. Günümüzde 300 Bin lira ile ev alınıp bunun kiraya verildiğinde aylık en fazla 1500 TL kira geliri elde edileceği varsayıldığında 300 Bin liranın aylık mevduat ve faiz geliri ING Bankasında 5000 TL bir gelir elde etmektedir.


2020 Yılı En Yüksek Mevduat Faizi Veren Banka


Birikim ve mevduat ve paralarınızı riske girmeden değerlendirmek isteyenlerin bizim yaptığımız araştırmaya benzer araştırmalar yaparak en yüksek günlük ve aylık faiz veren bankaları ve mevduat hesaplarını bulabilirsiniz. Günlük faiz için mevduat miktarınızın fazla olaması gerektiğini unutmayınız. Onun dışında 32 günlük faiz oranları ile size uygun e vadeli hesabı bulabilirsiniz.

Yazımızın bu kesiminden sonra sizlere diğer bankaların günlük ve aylık bazda mevduat ve faiz oranlarının neler olduğunuzu kısaca açıklayalım istedik. Yaptığımız araştırmalar sonucu derlediğimiz bilgilerde zaman zaman güncellemeler olabileceğini unutmamanızı ve bankaların kendi sitelerinden de fiyat ve kredi faiz oranlarını kontrol ederek işlem yapmanız gerektiğini unutmayınız.

Günlük Faizi En Yüksek Olan Bankalar ile ilgili olarak hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Yazımızın sonunda sizlere faiz dışında birikimlerinizi hangi alanlarda değerlendirebileceğiniz konusunda kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Faiz geliri dinen caiz bir durum olmadığı için herkes tarafından benimsenmemektedir. Bu durumda birikimlerinizi Borsa , Altın , Döviz, Gümüş Gibi çeşitli yatırım amaçlarını alıp satarak değerlendirebilirsiniz. Borsa Konusunda Bilginiz Yok İse Borsa Nasıl Oynanır Konulu yazımızı okuyarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bilgilerin hiç birisi yatırım tavsiyesi değildir. Sadece Yaptığımız araştırmaları derleyerek sizlere akıcı bir anlatım ile sunduk. En Doğru Kararı kendiniz vermelisiniz.
Günlük Faizi En Yüksek Olan Bankalar
Günlük Faizi En Yüksek Olan Bankalar


Birikimlerimizin erimden değerlendirmek hemen hepimizin istediğidir. Kendimize ve kendimizden sonra gelecek nesillere iyi bir gelecek sunmak için dişimizden tırnağımızdan arttırdığımız üç beş kuruş ile yaptığımız birikimleri doğru bir şekilde değerlendirmeliyiz. Riski sevmeyen ve faiz getirisinde bir sıkıntı görmeyenler için 2019 yılı Mevduat Faiz Getirisi iyi olan bir yıldır. Faiz getirisi ve e mevduat konularında sizlerinde bilgi tecrübe ve görüşlerinizi yorum bölümünden bekliyoruz.

COMMENTS

Ad

Altın,4,Babil,17,Banka,68,Bitcoin,21,Borsa,3,Doğduğun Ev Kaderindir,14,Eğitim,22,Emlak,4,Hibe Destekleri,6,Kosgeb,6,Kredi,55,Kredi Kartı,24,Magazin,288,Para Kazanma,48,Ramo,10,Sefirin Kızı,8,Senet Kredisi,7,SGK,6,Şarkı Sözleri,3,Yemin,68,Zemheri,15,Zümrüdüanka,9,
ltr
item
Yemin : Günlük Faizi En Yüksek Olan Bankalar
Günlük Faizi En Yüksek Olan Bankalar
https://1.bp.blogspot.com/-YQfTCM6AOzA/XaNnARapENI/AAAAAAAAAJc/HU3UUqIYC40DYlTosEf8OT6tojtatz2hgCLcBGAsYHQ/s640/gunluk-faizi-en-yuksek-olan-bankalar.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-YQfTCM6AOzA/XaNnARapENI/AAAAAAAAAJc/HU3UUqIYC40DYlTosEf8OT6tojtatz2hgCLcBGAsYHQ/s72-c/gunluk-faizi-en-yuksek-olan-bankalar.jpg
Yemin
https://www.yemin.org/2019/10/gunluk-faizi-en-yuksek-olan-bankalar.html
https://www.yemin.org/
https://www.yemin.org/
https://www.yemin.org/2019/10/gunluk-faizi-en-yuksek-olan-bankalar.html
true
6126387525296930177
UTF-8
Yüklenen Tüm Yazılar Hiç Bir Mesaj bulunamadı Hepsini Gör Daha Fazla oku Cevap Cevabı İptal et Sil Ana Sayfa Ana Sayfa SAYFA SAYFA Hepsini gör TAVSİYE YAZI ETİKETLER ARŞİV ARAMA TÜM GÖNDERİLER İsteğinizle eşleşen Yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazertesi Salı Çarş Perş Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ock Şub Mart Nsn Mayıs Mys Hzr Agus Eylül ekm Ksm Arlk just now 1 Dakika önce $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Bir gün Önce $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Mac’li CMD + C) tuşlarına bası İçerik tablosu