60 ay vade ile hızlı ve kolay kredi almak

Avatarayınlanan s
164 0
Bu yazımızı okuyanlar 60 ay vade ile hızlı ve kolay kredi almak konusunda  bilgi sahibi olmanın yanı sıra 60 ay vadeli ucuz kredi kullanma konusunda da bilgi sahibi olacaktır. Bu konuda bazı bankalar 60 ay kredi vermede esnek olmayabiliyorlar. Emeklilere 60 ay vade ile kredi imkanı biraz zorlaşan bir durum. 60 ay vade ile kredi imkanı  emekliler için yaşları itibari ile masraflı bir kredi türü olacaktır. Emeklilerin  sigorta ücretleri oldukça yüksek çıkacaktır 60 ay vade ile kredi kullanımında.

60 ay vade ile hızlı ve kolay kredi almak

Emekliler için hemen yazımızın başında bir açıklama yapmak gerekir ise maaşını şeker bankasından alan müşterilerine şekerbank maksimum 100.000 TL kredi imkanını 60 aya vadeye kadar vereceğini duyurmaktadır. 60 ay vade ile kolay ve hızlı kredi almak isteyen emekliler maaşlarını şeker bankasından alıyorlar ise ve şartları tutuyorsa bu krediden yararlanabilirler.
Alınacak ücretler Kredi tahsis ücreti olarak hesaplanmıştır ve yıllık hayat sigortası ücreti dahil edilmemiştir. Sigorta primleri kredi kullanan kişinin yaş, cinsiyet gibi özelliklerine göre değişmektedir.
Emekli maaşını Şekerbank’tan alan müşterilerimiz yararlanabilir.Detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

, 60 ay vade ile hızlı ve kolay kredi almak
60 ay vade ile hızlı ve kolay kredi almak

60 ay vade ile hızlı ve kolay kredi almak

Bankalar tarafından müşterilerine sunulan tüketici kredi imkanları yakın zamana kadar 36 ay vade ile sınırlandırılmıştı. Yakın bir zaman da kanun koyucular tarafından ihtiyaç ve tüketici ismi ile kullanılan kredilerin vade sayısı 60 aya kadar uzatıldı. Bildiğiniz gibi ülkemizde konut kredileri 120 vade ile verilirken artık ihtiyaç kredilerinde de vade sayısı 60 aya uzatıldı. 60 ay vade ile hızlı ve kolay kredi almak artık mümkün.

Bankalar 60 ay vade ile kredi vermek için zaman faiz kampanyaları da yapmaktadırlar. Bankalardan kullandığımız kredi miktarlarının vade sayıları uzadıkça ödeyeceğimiz toplam miktar da bu yönde artış oluyor. 60 ay vade ile kredi çekmek ödeyeceğimiz taksit sayılarında bizlere avantaj sağlarken bankaya ödeyeceğimiz miktar ise oldukça aratacaktır. 60 ay vade ile kredi kullanmak isteyen bazı müşteriler bu konuda sıkıntı yaşadıklarını ve kredi kullanamadıklarını dile getiriyorlar. 60 ay vade ile kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankasından çok rahat bu krediyi kullanabilirsiniz.

Ziraat 60 Ay Vadeli Kredi Veriyor mu?

Uzun vade kredi kullanmak isteyenler için Ziraat bankası bu konuda sizlere kullanacağınız ihtiyaç kredileri için 60 aya kadar vade seçeneği imkanı sunmaktadır. Kredi kullanımında uzun vade ve düşük taksit isteyenler için oldukça cazip ve revaçta olan 60 ay vadeli kredi imkanından yararlanmak için her zaman olduğu gibi banka ile aranızda kredi notu veya başaka bir sorun olmamalıdır.

Ziraat bankasından 60 ay vade ile 10.000 TL kredi kullanmak isteyenlerin mevcut faiz oranlarını 1,75 olduğunu düşündüğümüzde aylık 294 TL taksit ile kredinizi geri ödeyeceksiniz. 20.000 TL kredi çekerseniz  60 ay taksitle toplam  35.400 TL geri ödeme yapacaksınız. 35.400 TL tutarı ise bankaya aylık  590 TL taksitle 60 ay ödeyeceksiniz.  30.000 TL kredi için aylık taksitler 884,06 TL, olacaktır. 60 ay vadeli  40 bin TL kredi alsanız aylık kredi taksit miktarı 1178,75 Lira olacaktır.

En çok tercih edilen 60 ay vadeli  50 bin Lira kredi için  aylık kredi taksit miktarı  1473,43 TL olacaktır. Aynı bankadan aynı faiz oranı ile  60 bin TL kredi kullanırsak eğer  1.768,12 TL kredi taksiti öderiz.  70.000 TL kredi için  2.062,81 TL, 80000 Lira kredi için 2.357,50 TL, 90 bin Lira kredi için ise  2.652,18 TL öderken 100 bin TL kredi kullanıldığımız da ise aylık kredi taksitleri 2.946,87 TL olacaktır.

60 ay taksitle kredi almanın kolay yolu

60 Ay Vadeli Kolay Kredi Almak için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Bunun dışında 60 ay vade ile kredi kullanmak şimdilik diğer vade sayılarına oranla biraz daha zor bir durumdur. Bankalar uzun vade kredi kullandırma tarafında biraz işleri sıkı tutmaktadırlar. Bu sebeple kredi kullanacak kişinin yaşı ödeme gücü gelir durumu ve en önemlisi kredinin miktarı gibi bir çok etken 60 ay vadeli  kredi kullanımında önemli unsurlardır.

Hızlı bir şekilde 60 ay vade ile kredi almak istiyorsanız eğer sizlere tavsiyem yoğunluğu ve kalabalığı fazla olmayan şubeleri tercih etmeniz olacaktır. Ziraat Bankası 60 ay vadeli kredi için küçük bir ziraat veya halk bankası şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Kalabalık olmayan bankada size ayrılan zaman daha fazla olacaktır. Bu durumdan ayrıca memnun da olacaksınız. Belkide çay veya kahve bile ikram edecekler size. Burada önemli olan kriter sizin kredi puan durumunuz ile gelir belgeniz olacaktır. Örneğin 5000 TL gelir belgem ve oldukça iyi kredi notum ile  48 aya vade ile talep ettiğim  85 Bin lira kredi talebim 75 .000 TL revize edilerek verildi.  Bu tarz bir durumla karşılaşmanız da mümkündür.

60 ay vade ile hızlı ve kolay kredi almak konusunda hazırladığımız yazımız burada sona erdi. Konu ile ilgili yaşadığınız olayları yorum bölümünden yazarak editörlerimizden yardım alabilirsiniz. eğer Kredi Notunuz yüzünden kredi almada sıkıntı yaşıyorsanız Kredi notu yükseltmek için tavsiyeler konulu yazımızı okuyabilirsiniz. Geliri olmayana Kredi Veren Bankalar konusunda hazırlanan yazımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

, Ziraat Genç Bankkart Nedir? Özellikleri

Ziraat Genç Bankkart Nedir? Özellikleri

Gönderen - Mart 30, 2020 0
Ziraat Genç Bankkart Nedir? Özellikleri Nelerdir? Türkiye’nin devlet destekli en büyük bankalarından birisi olan Ziraat Bankası’nın KYK bursu almakta olan…

2020 Arıcılık Kredisi Veren Bankalar

Gönderen - Şubat 16, 2020 0
Ülkemizde tarımsal ve kırsal kalkınmayı hızlandırmak ve geliştirmek adına yapılan çalışmalar arasında, tarım ve hayvancılıkla ilgilenenler veya ilgilenmek isteyenler için…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir