, Acun Ilıcalı’nın kaç tişörtü olabilir? Duyunca inanamayacaksınız!

Acun Ilıcalı’nın kaç tişörtü olabilir? Duyunca inanamayacaksınız!

Avatarayınlanan s
108 0

Yemin.org / Detay – Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programına konuştu.Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu programda yayınlanan görüntülerde, Acun Ilıcalı sorulara içtenlikle yanıt verdi.

Acun Ilıcalı, Dominik’te tüm zamanı Survivor çekimleri için harcadıklarını ve İstanbul’u özlediğini, dönünce ilk olarak kızlarına koşacağını söyledi. Programda çorabın kırışması nedeniyle sevmediğini, çorap giymeyi gereksiz gördüğünü anlatan ünlü televizyoncu, yılın en fazla 20-30 gününde ayakkabı giydiğini, diğer tüm zamanlarda terlik giydiğini anlattı.

Acun Ilıcalı, tişört konusunda da genelde siyah rengi tercih ediyor.Ilıcalı, “Tişörtleri bir daha giyebiliyorum. Ama kaç tişörtüm var diye soruyorsanız tahmin ediyorum 300-400 tişörtüm vardır” diye konuştu.

Gözünde çıkan iyi huylu kitleyi geçen yıl aldırdığını ve ameliyat olmak durumunda kaldığını anlatan Acun Ilıcalı, operasyonu yapan doktorun da vefat ettiğini anlattı.Estetik yaptırmayı düşünmediğini, daha önce de bu operasyon dışında bir şey yapmadığını anlatan Acun Ilıcalı, estetiğe de karşı birisi olmadığını sözlerine ekledi.

Acun Ilıcalı, “Abartı olmadığı sürece ufak dokunuşlar kadınlarda güzel duruyor. Erkeklerde bazı dostlarımda görüyorum, çok ufak dokunuşlar fena olmuyor. Ben yaptırmadım ama yaptırana da saygım sonsuz” diye konuştu.

Acun Ilıcalı’nın röportajını videodan izleyebilirsiniz:

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir