Afilli Aşk Dizisi Ömer Kimdir? Kaç Yaşında

Avatarayınlanan s
743 0

Afilli Aşk Dizisi Ömer Kimdir? Kaç Yaşında 

Afilli Aşk Dizisi Ömer karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Emre Bulut 1992 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Emre Bulut ve canlandırdığı Ömer karakteri hakkında detaylar yemin.org farkıyla aşağıda…
Afilli Aşk dizisi tüm heyecanı ile Çarşamba akşamlarına renk katmaya devam ediyor. Diziye yeni katılan oyuncular ile kadrosunu güçlendiren Afilli aşk Dizisinde Aşk Ömer Ayşe’yi istemeye gelen karakter olarak izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Kendisini istemeye gelen Ömer’i karşısında gören Ayşe ve diğerleri şok olurken Ayşe’nin abisi ise kardeşini Ömer’e verdiğini ifade eder.
Afilli Aşk Ömer ile Ayşe daha sonra birlikte yemeğe çıkarlar. Kerem ise bu duruma katlanamayarak Ayşe ve Ömer’in gittiği yemeğe arkalarından gider. Mekanda Kerem’i karşısında gören Ayşe şok olurken bu duruma Ömer’in vereceği tepki ise merak konusu olur. Afilli Aşk dizisinde tol alan Ömer karakterini canlandıran Emre Bulut kimdir ? Peki  

Afilli Aşk Emre Bulut Kimdir?

Afilli Aşk Ömer rolü ile ekranlara gelen Emre Bulut’u dizi hayranları  “Elimi Bırakma” dizisinden hatırlayacaktır. elimi Bırakma dizisinde şoför Ersoy rolüyle tanınan oyuncunun gerçek adı Yunus Emre Bulut’dur. 
Elimi Bırakma dizisinden önce “Kış Güneşi” isimli dizide rol alan ve Burak rolünü canlandıran Emre Bulut İstanbul ilinde 1992 yılında dünyaya gelmiştir.  Akademi 35, 5 ‘ta oyunculuk eğitimlerini tamamlayan oyuncu tiyatro oyunlarının yanı sıra Kış Güneşi ve Seven Ne Yapmaz isimli dizilerde de rol almıştır. 
, Afilli Aşk Dizisi Ömer Kimdir? Kaç Yaşında
Afilli Aşk Dizisi Ömer Kimdir? Kaç Yaşında 

Emre Bulut “Esir-i Beden” isimli sinema filiminde 2017 yılında rol alan oyuncular arasına ismini yazdırmıştır. “Son Sevişme” isminde vizyona giren kısa filmin sanat yönetmenliğini yerine getiren emre Bulut şimdilerde Afilli Aşk Dizisi Ömer karakterine hayat veriyor. 
Afilli Aşk dizisinde kız isteme konusundan bahsedilmiş iken yeni evlenecekler ve evlilik hazırlığı yapanlar için hazırladığımız Evlilik ve Düğün Kredisi Veren Bankalar hakkındaki yazımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir