, Alperen Duymaz, köpeği ile arkadaş gibi!

Alperen Duymaz, köpeği ile arkadaş gibi!

Avatarayınlanan s
276 0

Yemin.org /Detay – Ünlü oyuncu Alperen Duymaz, geçtiğimiz sezon Çarpışma dizisinde dikkate değer bir performans sergilemişti. Oyuncu 2020 yılına ise Zemheri dizisi ile başladı.

Ne yazık ki Zemheri 10. bölümüyle birlikte final yaparak ekran ömrünü tamamladı. Alperen Duymaz, başarılı oyunculuğuna rağmen ekip arkadaşlarıyla birlikte, Zemheri dizisini reytinglerde beklenilen oranlara çıkartamadı.

Koronavirüs salgının Türkiye’de görülmeye başladığı Mart ayının ortalarında Zemheri dizisi final yaparak bitince, oyuncu da evinde kendini karantinaya aldı. Alperen Duymaz, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor.

Köpeği ile sanki arkadaş gibi bir fotoğrafını yayınlayan oyuncuya takipçilerinden çok sayıda beğeni geldi. Bazı takipçiler, “Keşke bizim de böyle fotoğrafımız olsa” diyerek iç geçirdi.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

O ses Türkiye Tufan İlksöz Kimdir

Gönderen - Aralık 22, 2019 0
O Ses Türkiye yarışmasında 22 Aralık akşamı yayınlanan bölümde Tufan İlksöz Ankaralı Eşi Eskişehirli. 40 yaşında 1,5 sene önce Çocuk…

Merkeb-i Kebir-tavil-sakil-hafif hangisine verilen isimdir

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
Merkeb-i Kebir-tavil-sakil-hafif hangisine verilen isimdir Merkeb-i Kebir-tavil-sakil-hafif hangisine verilen isimdir?FaytonGemitramvayKanı Merkeb-i kebîr (büyük gemi olarak isimlendirilmektedir.)Merkeb-i tavîl (uzun gemi olarak…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir