, Amine Gülşe annesini 30 yıl sonra anladı!

Amine Gülşe annesini 30 yıl sonra anladı!

Avatarayınlanan s
123 0

Eski Türkiye güzeli ve bir dönemi dizi yıldızı Amine Gülşe, Arsenal’da futbol oynayan Mesut Özil ile evliliğinden bir bebek dünyaya getirmişti. Kızı Eda’nın bakımı ile ilgilenen oyuncu, anneliğin ne kadar zor olduğunu belirten bir mesaj yayınladı.

Amine Gülşe, sürekli kızını düşündüğünü ve ona tüm sevgisini vermeye çalıştığını belirtti. Bebeğinin bir minik gülüşü ile mutlu olan Gülşe, anne olmanın ne demek olduğunu yeni öğrendiğini ifade etti.

Annesinin duygularını şimdi daha iyi anladığını ifade eden Amine Gülşe, kızının da kendisine annesinin baktığı gibi bakmasını istiyor.

İşte Amine Gülşe’nin annelik mesajı:

“Her şeyden önce hep yavrusunu düşünmek varmış ona en çok sevgiyi verip onu koruyup kollamak, hep onun iyi olmasını sağlamak her gün sevgilere boğmak, onun bir minik gülüşüne ölüp bitmek. Anne olmak ne demek ben yeni öğrendim ama sen biricik annem bunu 30 senedir yapıyorsun. İnşallah ben de senin gibi harika bir anne olurum ve benim kızım da benim sana baktığım aşkla bana bakar.”

Hatırlanacağı üzere Amine Gülşe, Asla Vazgeçmem isimli dizide Tolgahan Sayışman ile başrolü paylaşmıştı.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Ali Utku Köseoğlu Kimdir

Gönderen - Kasım 30, 2019 0
O Ses Türkiye Ali Utku Köseoğlu 27 yaşında ve İstanbul’dan katılıyor.Aslında grafik tasarımcısı olan yarışmacı  Hayko Çepkin Bertaraf Et Şarkısı…

Mucize Doktor Dizisi İlhan Kimdir

Gönderen - Mart 12, 2020 0
Mucize Doktor İlhan dizide karın ağrısı şikayeti ile hastaneye yatan oyuncu oldu. Polisten kaçan İlhan hastaneye yattı. Her hafta konuk…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir