Arka Sokaklar 3 Ocak Cuma Yeni Bölüm Neden yok

Avatarayınlanan s
167 0
Arka Sokaklar 3 Ocak Cuma Yeni Bölüm dizilerin yeni yıl dolayısı ile reklam anlaşmaları kapsamında bir iki haftalık araya girmesi sebebi ile yayınlanmayacak. Kanal D ekranlarında 3 Ocak Cuma Akşamı Tarzan sinema filmi ile Hekimoğlu dizisinin tekrar bölümü yayınlanacak. Uzun soluklu polisiye dizi Arka sokaklar hayranları yeni bölüm heyecanı için bir iki hafta beklemek zorunda kalacaklar.

Arka Sokaklar 3 Ocak Cuma Yeni Bölüm Neden yok 

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen ve 10 yılı geçen diziler arasında yer alan Arka Sokaklar  Dizisi 3 Ocak Cuma akşamı yeni bölümü yayınlanmayacağı için dizi hayranları bunun sebebi araştırmakta. Her sene olduğu gibi hemen tüm kanallarda diziler yeni yıl dolayısı ile bir müddet yeni bölümlerine ara vermektedirler. Bu furyadan  sevilen dizi Arka Sokaklar da 3 Ocak Cuma akşamı nasibini alacak ve yeni bölümü olmayacak. 
Arka Sokaklar dizisini bekleyen dizi hayranları yarın akşam Kanal D ekranlarında Tarzan isimli sinema filmi ile karşılaşacak. Tarsan filminden sonra ise ilk iki bölümünü geride bırakan Hekimoğlu dizisinin tekrar bölümünü ekranlarda izleyebilecekler. 
Arka Sokaklar 3 Ocak Cuma Yeni Bölüm var mı?
Arkla Sokaklar dizisinde her hafta Rıza Baba ve ekibini bir macera bekliyor. Kısa soluklu olayların yanında dizide bir kaç bölüm süren değişik ve uzun konulu olaylarda yer alıyor. Uzun ve birden fazla bölüm süren olaylar genelde Rıza Babanın ekibinden birisinin yada onun yakının başına gelen olaylar oluyor. 
, Arka Sokaklar 3 Ocak Cuma Yeni Bölüm Neden yok
Arka Sokaklar 3 Ocak Cuma Yeni Bölüm Neden yok 
Arka Sokaklar 3 Ocak Cuma Yeni Bölüm Neden yok konusunda hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. yemin.org farkı ile sizlere magazin ve gündem konularında bilgiler vermeye son hızımız ile devam ediyoruz. 

İlgili Yazı

Yasak Elma 65.Bölüm Kıyafetleri

Gönderen - Ocak 16, 2020 0
Yasak Elma Dizisi 65.bölümde Yıldız ve Ender”in giydiği kıyafetler  ile dizide rol alan diğer oyuncuların giydiği kıyafetler dizi hayranları tarafından…

Kuruluş Osman Piri Türkistan Türküsü

Gönderen - Aralık 18, 2019 0
Kuruluş Osman 18 Aralık Çalan Türkü dizi hayranları tarafından oldukça beğenildi. Kuruluş Osman Piri Türkistan Türküsü Başıma Düştü Muhammed Sevdası Ben…

Yasak Elma 66.Bölüm Kıyafetleri

Gönderen - Ocak 21, 2020 0
Yasak Elma 66.Bölüm Oyuncu Kıyafetleri dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Sevilerek izlenen Yasak elma Dizisinde Yıldız’ın kıyafetleri ile Ender’in…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir