Arka Sokaklar Dizisi 2019 Yeni Pınar Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
933 0
Arka Sokaklar Dizisi 2019 yılında 14. sezonu ile ekranlara geliyor. Arka Sokaklar Dizisi 2019 Yeni Pınar Gerçek Adı   Elvan Dişli’dir. Elvan Dişli 1987 Tekirdağ doğumludur. Sevilerek izlenen uzun soluklu dizilerden olan Arka Sokaklar dizisi her sezonda bir çok oyuncuyu kadrosuna dahil ederken bir çok oyuncu ile de yollarını ayırmaktadır. Polisiye dizilerde dizi oyuncuları oldukça fazla değişmektedir.

Dizinin ana karakteri hepimizin yakından tanıdığı Rıza Babanın kızı rolünü canlandıran Pınar karakteri de bu sezon değişecek olan oyuncular arasında yer aldı.Geçtiğimiz sezonlarda Arka Sokaklar Pınar karakterini canlandıran İpek Yaylacıoğlu diziden ayrıldı. Bu sezon Pınar rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncunu Elvan Dişli hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar Dizisi 2019 Yeni Pınar Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisi oldukça geniş dizi kadrosu ile ekranlara gelen en uzun solulu diziler arasında yer almaktadır. Dizide bir çok oyuncu kısa veya uzun sürelerde irili ufaklı roller almıştır. Dizi İstanbul Emniyet Müdürlüğünde Özel olarak kurulmuş bir Asayiş Ekibinin her hafta maceralarının anlatıldığı zaman zaman sosyal mesajlar veren küçüğünden büyüğüne herkes tarafından izlenen dizler arasında yer almaktadır. Dizide bu sezon Pınar karakterini canlandıracak olan oyuncu değişecek. Elvan Dişli Arka Sokaklar dizisinde Rıza Babanın kızı Yeni Pınar rolü ile ekranlara gelecek.

Sevilerek izlenen dizi bu tam 14 sezondur ekranlara geliyor. Bu sezon izleyenler tarafından merak edilen bir diğer konus ise Mesut komiserin mesleğe tekrar geri dönüp dönemeyeceği konusu olacak. Rıza baba ekibin resimleri arsında yer alan Rıza babanın resmini sökmesi izleyenleri üzmüşe benziyor. Arka Sokaklar Yeni  Pınar ile birlikte diziye birde Arka Sokaklar Dizisi Savcı Ceydar rolü ile bir başka oyuncu dahil olacak. Pınar karakterini yeni sezon da Elvan Dişli oynarken Savcı Ceyda rolünü ise Gamze Topuz canlandıracaktır.

, Arka Sokaklar Dizisi 2019 Yeni Pınar Gerçek Adı
Arka Sokaklar Dizisi 2019 Yeni Pınar Gerçek Adı

Arka Sokaklar Dizisi Elvan Dişli Kimdir? (Yeni Pınar)

Arka Sokaklar Dizisinin Yeni Pınar’ı Elvan Dişli 1987 yılında Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Felsefe bölümünü İstanbul üniversitesinde tamamlamıştır. Bir çok oyuncu gibi Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Bu eğitimler sonrası  Elvan Dişli 91.1 sinema filminde rol alarak ekranlara merhaba demiştir. Umutsuz Ev Kadınları isimli dizide rol aldıktan bir yıl sonra Benim Hala Umudum Var isimli  dizide oynamıştır. Daha sonrasında ise Yeşil Deniz isimli dizide ekranlara gelen oyuncu şimdilerde Arka Sokakların Yeni Pınar’ı ile ekranlara gelecektir.

Arka Sokaklar Yeni Pınar ile ilgili sosyal medya hesaplarına ulaşmak istiyorsanız eğer oyuncu Elvan Dişli hanımın İnstagram Hesabı; https://www.instagram.com/elvandisli/ dir. Dizide yeni Pınar eski Pınar gibi Ali ile evli ve Rıza babanın kızı olarak yer almaya devam edecektir. Dizide oldukça nazlı bir karakter olan Pınar’ın başına geçtiğimiz sezonlarda bir çok olay meydana gelmişti. Bu sezonda da rıza Babanın kızı olmasının verdiği zorluklar ile bol bol karşılaşmasını beklediğimiz Pınar karakteri ve bu karakteri canlandıran Elvan Dişli hanıma başarılar diliyoruz.
Yeni sezonunda da bir çok oyuncu ile ekranlara gelmeye devam edecek olan Arka Sokaklar dizisinde ekibe de yeni oyuncular katıldı. Rıza Babanın ekibine bu sezon katılan oyuncular arasında yer alan  Arka Sokaklar Ezgi Komiser karakteri hakkında merak ettiğiniz konulara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Arka Sokaklar dizisi yeni oyuncuları hakkında yorumlarınızı yorum bölümünden yazabilirsiniz.

İlgili Yazı

, Hazal Kaya’dan büyük tepki!

Hazal Kaya’dan büyük tepki!

Gönderen - Nisan 28, 2020 0
Hazal Kaya, modacı Tuvana Büyükçınar ile yapmış olduğu instagram sohbetinde Türk dizilerinin hikaye ifade tarzının önemine işaret etti. İnsanların hem giyim hem de yiyecek anlamında ihtiyacından fazlasını tüketmesinden…

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Gerçek Adı

Gönderen - Aralık 30, 2019 0
Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi karakterinin gerçek adı  İbrahim Çelikkol’dur 1982 Yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelmiştir. Kanal 8 ekranlarında 25 Aralıkta…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir