Arka Sokaklar Dizisi Savcı Ceyda Kimdir?

Avatarayınlanan s
647 0
Arka Sokaklar Dizisi Savcı Ceyda Kimdir? Gerçek adı oynadığı dizileri ve kariyeri hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizileri arasında yer alan polisiye dizi Arka Sokaklar dizisinde yeni sezonda diziye yeni oyuncular katıldı. Bu oyunculardan biriside Diziye Savcı Ceyda rolü ile dahil olan Gamze Topuz hanımefendi oldu. Gamze Topuz dizide savcı Ceyda karakterine hayat verecek.

Ekranlarda uzun yıllardır yayın hayatına devam eden fenomen dizi Arka Sokaklar Cuma akşamları izleyenleri l buluşmaya bu senede devam edecek. Cuma günleri reyting yarışlarında üst sıralarda yer alan dizi Hercai dizisinin aynı gün yayınlaması ile birlikte bu sene kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Polisiye dizilerde çok fazla ölüm olayı senaryoların gereği olduğu için diziye sürekli olarak yeni oyuncular gelmekte veya ayrılmaktadır. İşte yeni sezonda Arka Sokaklar Dizisi Savcı Ceyda karakteri ile diziye dahil olan Gamze Topuz hanım oldu.

Arka Sokaklar Dizisi Savcı Ceyda Kimdir? Nasıl Bir Karakter

Dizide savcı Ceyda rolünü canlandıracak olan oyuncunu Rıza Baba ve ekibinin baktığı olaylara bakacaktır diye tahmin ediyoruz. Yada Rıza Baba ve Ekibi ile uğraşacak olan bir savcı olacaktır. İkinci seçenekte bir savcı olması halinde muhtemelen idealist bir savcı olabilir. Her iki ihtimalde de bir süre alışıncaya kadar Rıza Baba ve ekibi ile anlaşamayacağını tahmin ediyoruz. Özellikle ekibin Mesut komiseri ile oldukça ters düşecektir. Rıza Babanın yeni sezonda ekibinde bakalım hangi yeni oyuncular yer alacak. Diziye yeni katılan Arka Sokaklar Dizisi 2019 Yeni Pınar Gerçek Adı konusu için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
, Arka Sokaklar Dizisi Savcı Ceyda Kimdir?
Arka Sokaklar Dizisi Savcı Ceyda Kimdir?

Dizide genellikle oyuncular rolleri gereği ya ölerek yada tayin yurt dışı görev vb sebepler ile ayrılıyor. Bunun en güzel örneği Engin Başkomiser olmuştu. Uzun bir aradan sonra tekrar diziye dahil olmuştu oyuncu. Ancak rolleri gereği ölen oyuncular sadece hayallerde dizide yer alabildiğinden senaristler bu tarz dizilerde iyi oyuncuları öldürmek istemezler. Bakalım Arka Sokaklar Dizisi Savcı Ceyda dizide ne kadar uzun süre rol alacak.

Arka Sokaklar Dizisi Gamze Topuz Kimdir?

Savcı Ceyda rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncu Gamze Topuz 8 Ekim 1983 tarihinde Marmara’nın incisi  İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Bir zamanlar Ümit Kantarcı bey ile yaklaşık olarak  2 yıl evli kalmıştır. Şimdilerde bekar olduğu bilinmektedir.  Bilgi Üniversitesi TV-Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur başarılı oyuncu. Gamze hanımın Elis Naz isiminde bir kızı vardır. Şimdilerde 36 yaşında olan güzel oyuncu 1,70 Metre boyunda ve  61 kg ağırlığındadır. Terazi burcundan olan oyuncunu  Kahverengi gözleri ile dikkat çekmektedir.

Gamze Topuz Arka Sokaklar Dizisinde Savcı Ceyda rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken daha öncesinde bir çok dizi ve projede yer almıştır. 2004 yılında En iyi arkadaşım isimli yapıtta rol alan oyuncu bir yıl sonra ise Beşinci Boyut isimli projede yer almıştır. Doktorlar dizisinde 2009 yılında ekranlara gelen Gamze Topuz Süpürrr filmi ile 2010 yılında film sektörüne girmişti.

2010 ve 2011 yıllarında ise oyuncu sırası ile Aşk ve Ceza, gecekondu, Türk Malı isimli dizilerde rol almıştır. Mavi Kelebekler isimli projede 2013 , Güzel Çirkin Evli ve Öfkeli ile Evli Öfkeli isimli dizilerde ise 2015-2016 yıllarında rol almıştır. Oyuncu 3 yıl aradan sonra şimdilerde ise Savcı rolü ile arka sokaklar dizisinde oynayacak.
Arka Sokaklar dizisinin güzel ve başarılı oyuncusu Savcı Ceyda  @topuzgamze kullanıcı ismi ile sosyal paylaşım sitesi instegramda yer almaktadır.Oyuncu ve Arka Sokaklar dizisi yeni sezonu ile ilgili yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Arka Sokaklar Tüm Bölümleri İzlemek İçin https://www.kanald.com.tr/arka-sokaklar/bolumler

İlgili Yazı

Yasak Elma 60.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Gönderen - Aralık 3, 2019 0
Yasak Elma 60.Bölüm Dizi Kıyafetleri ve dizi oyuncularının taktıkları takılar kolyeler, küpeler ve aksesuarlar dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir