Arka Sokaklar Komiser Cemal Şahin Kimdir

Avatarayınlanan s
1458 0
Arka Sokaklar Komiser Cemal Şahin Kimdir? Arka Sokaklar Dizisinde İstihbarat Komiseri Cemal Şahin dizide yeni sezonda fırtına gibi esti. Rıza Babanın ekibinin yer aldığı soruşturmaya yukarıdan dahil olan Komiser Yardımcısı Cemal Şahin hakkında detaylar yazımızın devamında. Rıza Baba Cemal komiseri iki gün içinde ekibinde beklediğini söyleyerek onu ekibine dahil etti.

Arka Sokaklar Komiser Cemal Şahin Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisine yeni katılan Komiser Yardımcısı Cemal Şahin Polis Okulunu birincilik ile bitiren ve bir çok gizli soruşturmada görev alan iyi yetişmiş bir komiserdir.
Diziye yeni katılan bir başka oyuncu ise Mesut Komiserin yeni iş yerine gelen ve yardıma ihtiyacı olan  Arka Sokaklar Seray karakteri oldu. Cemal komiseri ekibinde görmek isteyen Rıza baba ekibinde azalmalar olduğunu söyleyerek onun gibi birisi ile çalışmak istediğini söyler.

Amirlerinden gerekli izinler konusunda sıkıntı yapmamasını da söyleyen Rıza Baba’nın ekibine yeni katılan genç oyuncu Cemal Komiser gerçek adı ve kariyeri hakkında detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Yiğitcan Ergin Arka Sokaklar Dizisinde komiser Cemal Şahin karakterini canlandıracak.  Rıza Babanın ekibine  Ankara Emniyeti’nden transfer olmuştur.  Genç yaşına rağmen oldukça tecrübeli; sokakları ve insanları iyi biliyor.

Arka Sokaklar Yiğitcan Engin Kimdir? Cemal Şahin Komiser

Arka Sokaklar’ın yeni oyuncusu Yiğitcan Ergin, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk kez Mehmet Aslantuğ, Hande Doğandemir, Sezin Akbaşoğulları, Barış Arduç, Sarp Akakya ve Seçkin Özdemir gibi isimlerin rol aldığı Racon Ailem İçin dizisiyle çıktı. 2017’de vizyona giren ve aynı isimli kitaptan sinemaya uyarlanan Kötü Çocuk filmiyle ilk beyaz perde deneyimini yaşadı.

, Arka Sokaklar Komiser Cemal Şahin Kimdir
Arka Sokaklar Komiser Cemal Şahin Kimdir

Yine 2017 Temmuz ayında yayın hayatına başlayan, başrollerinde Murat Ünalmış, Ayşe Çiğdem Batur, Tuvana Türkay isimlerinin yer aldığı Deli Gönül isimli diziye 3. bölümde Selim karakteriyle dahil oldu.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir