Aşk Ağlatır Dizisi Çiçek Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
340 0
8 Eylül Pazar günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Aşk Ağlatır Dizisi Çiçek Gerçek Adı Deniz Altan’dır. İstanbul ilinde 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Terazi Burcudur. Show tv ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyen yeni dizi Aşk Ağlatır dizinde rol alan Deniz Altan hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Aşk Ağlatır dizisinin ilk bölümünde oldukça duygusal anlar yaşadı izleyenler. Aynı zamanda dizide rol alan oyuncuların gerçek isimleri ve kariyerleri de dizi hayranlarının merak ettiği konular arasındaydı. Dizide rol alan oyunculardan biriside dizide Çiçek karakterine hayat veren  Deniz Altan oldu.

Aşk Ağlatır Dizisi Deniz Altan

Aşk ağlatır dizisinde Çiçek karakterine hayat veren Deniz Altan 1994 yılında dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu daha öncelerde  Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde rol almıştı. Bade karakterine hayat verdiği  Hayat Şarkısı isimli dizi ile de ekranlara gelen oyuncu  Görevimiz Tatil isimli sinema filminde de 2018 yılında rol almıştır. Deniz Altan 160 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır. Başarılı oyuncu  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

, Aşk Ağlatır Dizisi Çiçek Gerçek Adı Kariyeri
Aşk Ağlatır Dizisi Çiçek Gerçek Adı Kariyeri

Aşk Ağlatır Dizisi Çiçek Gerçek Adı Kariyeri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Aşk Ağlatır dizisi ile ilgili yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Aşk Ağlatır Dizisi Yusuf Gerçek Adı ve kariyerini merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret ediniz.

İlgili Yazı

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Gerçek Adı

Gönderen - Aralık 30, 2019 0
Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi karakterinin gerçek adı  İbrahim Çelikkol’dur 1982 Yılında Kocaeli ilinde dünyaya gelmiştir. Kanal 8 ekranlarında 25 Aralıkta…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir