Aşk Ağlatır Dizisi Eylül Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
359 0
Aşk Ağlatır Dizisi Eylül Gerçek Adı ve kariyeri dizi hayranları tarafından merak edilen konulardan oldu. Dizide yer alan karakterlere bir yenisi daha eklenirken  Aşk Ağlatır Eylül Kimdir konusunda detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizide yer alan  Yıldırım karakteri vefat ettikten sonra Yıldırımın mirası için toplanana avukatların konuşmaları sonucu Yıldırım’ın Kızı Eylül’ün kim olduğu merak konusu oldu.

Aşk Ağlatır Dizisi Eylül Gerçek Adı 

Aşk Ağlatır dizisinde Eylül Özben karakteri ile ekranlara gelecek olan oyuncu henüz netlik kazanmadığı için bu konuda detaylı bilgi veremiyoruz. Yıldırım’ın yurt dışında yaşayan kızı Eylül muhtemelen bir başka sevgilisinden olan kızı olarak diziye dahil olacaktır. Yıldırımın beyin kızı olduğu için mirastan pay alacağı avukatlar tarafından açıklanınca buna en çok şaşıran isimler ise  Mert ve Rüzgar oldu. 

Aşk ağlatır dizisinde rol alacak ve dizide Eylül karakterine hayat veren oyuncu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Esra Erol Mükerrem Demir Nerede

Gönderen - Ocak 8, 2020 0
Sevilerek izlenen Esra Erol’da programında 8 Ocak günü katılan Cennet hanım kızı Mükerrem Demir’i aranıyor. Programda kızı Mükerrem Demir’in  iki…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir