Aşk Ağlatır Dizisi Eylül Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
190 0
Aşk Ağlatır Dizisi Eylül Gerçek Adı ve kariyeri dizi hayranları tarafından merak edilen konulardan oldu. Dizide yer alan karakterlere bir yenisi daha eklenirken  Aşk Ağlatır Eylül Kimdir konusunda detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizide yer alan  Yıldırım karakteri vefat ettikten sonra Yıldırımın mirası için toplanana avukatların konuşmaları sonucu Yıldırım’ın Kızı Eylül’ün kim olduğu merak konusu oldu.

Aşk Ağlatır Dizisi Eylül Gerçek Adı 

Aşk Ağlatır dizisinde Eylül Özben karakteri ile ekranlara gelecek olan oyuncu henüz netlik kazanmadığı için bu konuda detaylı bilgi veremiyoruz. Yıldırım’ın yurt dışında yaşayan kızı Eylül muhtemelen bir başka sevgilisinden olan kızı olarak diziye dahil olacaktır. Yıldırımın beyin kızı olduğu için mirastan pay alacağı avukatlar tarafından açıklanınca buna en çok şaşıran isimler ise  Mert ve Rüzgar oldu. 

Aşk ağlatır dizisinde rol alacak ve dizide Eylül karakterine hayat veren oyuncu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. 

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Teoman Oral Kimdir

Gönderen - Aralık 8, 2019 0
O Ses Türkiye Teoman bağlama ve Keman Çalıyor. Yarışmaya Manisadan katılıyor. 26 yıllık sahne deneyimi olan Teoman Bey babadan müzik…
, Esra Sönmezer’in babası vefat etti!

Esra Sönmezer’in babası vefat etti!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Ünlü oyuncu Esra Sönmezer, 83 yaşında hayatını kaybeden babası Enver Sönmezer’i son yolculuğuna Eyüp Sultan Mezarlığı’nda uğurladı… Aile kabristanına defnedilen…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir