, Atakan Işıktutan koronavirüs sonrasında dizilere adım atacak!

Atakan Işıktutan koronavirüs sonrasında dizilere adım atacak!

Avatarayınlanan s
165 0

Atakan Işıktutan ‘Yarışmaya yeniden katılmak ister misin?’ sorusuna “Acun Ağabey hayatımda gördüğüm en temiz insan, adalete önem verir hak yemez, kimsenin hakkını da kimseye yedirmez. Ada şartları beyin olarak zorlayıcı ama Acun abi All Star’a gel desin yeniden giderim, ne isterse yaparım. Akan sular durur.” dedi.

Survivor Atakan Işıktutan müzik ve magazin yazarı Hakan Kanburoğlu’nun konuğu oldu. Survivor 2020’de favorilerini açıklayan Işıktutan, Berkan, Barış, Cemal Can, Nisa ve Aycan’ın şampiyonluğa oynadıklarını belirtti. Berkan ile çok yakın arkadaş olduklarını belirten Işıktutan, annesinin Cemal Can’ı ‘Evladım gibi’ diyerek desteklediğini açıkladı.

Survivor’dan sonra büyük bir hayran kitlesine sahip olan Atakan Işıktutan, “Korona sonrası dizi teklifleri var, görüşmeler olumlu gidiyor. Bakalım hayırlısı olsun inşallah. Hayatımda aşk yok, gönlüm kapalı, birini seveyim, biri beni sevsin isterim ama şu an hedeflerim arasında kariyerim var” cümlelerini kullandı.

Atakan’dan Survivor İtirafları!

Çorabı bile onlar veriyor, Survivor’a giderken 4 çeşit iç çamaşırıyla gittim. Çitileyip giydim.

Adada tuvalet yok, ormanda köpek misali hindistan cevizi kabuğu ile toprağı kazıyorsun. Zaten ishaliz. Kumu kapatıp denizde temizleniyorsun.

Adada ben kokmuyordum, herkes şaşırdı, başkaları kokuyordu. Anormal kokuyorlardı. Bir kişi vardı yanından geçilmiyordu. Timsah yemiş gibi kokuyordu.

Adada sigara falan içilmiyordu. Kim sigarayı bulacak adada?

Adada ibadetimizi yapıyorduk. İbadetimiz için özel temiz bir tahta yaptırdılar. Bütün namazlarımı kıldım.

Adada cinsiyetini kaybediyorsun. Proteinsizlikten hormonlar çalışmıyor. Adada cinsellik aklının ucundan geçecek en son şeydir. Orada hepimiz sadece canlıyız, cinsiyet kavramı yok.

Hormonlar çalışmadığı için kadınlar kilo alıyor, erkekler de kıl çıkıyor. Tırnaklar uzamıyor.

(Son şampiyon Yusuf ile ilgili) İlk ve son kez konuşuyorum Yusuf ile bir daha arkadaşlık kurmam. Güvendiğim için pişmanım.

(Aşk yaşadıkları iddia edilmişti) Dalaka ile yakındık ama hiçbir zaman aşk söz konusu değildi. Benim gönlüm kapalıydı, sevdiğim vardı. İki kişiyi gönlüme alacak değildim.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Çukur unutulacak Dünler Şarkısı ve Sözleri

Gönderen - Şubat 24, 2020 0
Çukur unutulacak Dünler Şarkısı ve Sözleri dizinin yayınlandığı 24 Şubat akşamı dizide çalan şarkıdır. Gazapizm tarafından seslendirilen Unutulacak Dünler yaşanılacak…
, Deniz Baysal saçlarını kendisi kesti!

Deniz Baysal saçlarını kendisi kesti!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Hizmetçiler dizisiyle yeniden ekranlara dönüş yapan Deniz Baysal, şimdilerde evinde karantinada bulunuyor. Kanal D’de başlayan Hizmetçiler…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir