Avlu Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Avatarayınlanan s
268 0
Avlu 44.bölüm ile sezona veda ederken dizinin sevilen karakterlerinden Kudret diziye veda etti. Dizi hayranları ise avlu dizisinin sezon finalini heyecanla izledi. İzleyenlerin bir diğer merak ettiği konu ise Avlu Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? olduğu konusudur. Bu yazımızda sizlere avlu dizisi yeni sezon ile ilgili bilgiler vereceğiz. Kudret’in elinde silahla gelmesi herkesi gafil avlar. Zerrin kurtulmak için hamle yapınca yaralanır. Derya Deniz vurulmasın diye tekme atınca vurulur. Zor bela bloğun kapısını kapatırlar ama anahtar Kudret’in elindedir. Barikat kurarlar.

Avlu Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Sezon finalleri ile diziler sezona birer ikişer veda ederken yeni sezonun ne zaman başlayacağı ise şimdiden merak edilen konulardan oluyor. Sezon finali yapan diziler genelde Eylül ayı içinde tekrar yeni sezona merhaba diyorlar. Avlu dizisi yeni oyuncuların çok fazla dahil olduğunu diziler arasında yer alıyor. Avlu dizisi 3. sezon eylül 2019 tarihinde ekranlarda olacaktır. Diziden çıkan oyuncular kadar diziye yeni dahil olan oyuncularda yeni sezonda izleyenlerin karşısında olacak.

Kudret dışarıdakilerle konuşup görüntülü arayarak Derya’nın cesedi ile yaralı Zerrin’i gösterir. Savcının telefonunun şarjı biterken diğer telefonlar dışarıda kalmıştır.Hüseyin kapıyı kapatırken yaralanmıştır. Hasret panik olur. Hüseyin bu arada kız ve kendisi için saldığı alyansı verir. Deniz ikiliye alyansı takar.Pelin ise Zerrin’in odasındadır. Deniz ve Azra onun için endişelidir. Pelin kameralardan Kudret’in geldiğini görüp masanın altına saklanır. Kudret dışarıdakilerden yapamayacakları şeyler isteyerek zaman kazanmayı amaçlar. O sırada tünelin ucunun açılmasını beklemeyi planlamaktadır.

Avlu Sezon Finalinde Neler Yaşandı ?

Oğuz ve Oktay hala dışarıda kaçış için olan yerin oradadır. Azra’nın anlattığı kadarıyla Hasan tünelde yürüyüp kapalı ucuna çıkar. Orada baygın haldeki Oğuz’u bulur. Olanları anlatır. Hasan Oğuz’un elindekilerle parmaklıkları kesemeyeceğini söyler ve kendi evindekini almasını söyler. Anahtarı verip adresi anlatır. Oğuz da ona bir silah verir.

Emel’in hain olduğunu anlarlar. Döverek konuştururlar ve Kudret’in tüneli bildiğini anlarlar. Kudret elindeki gardiyanları boğazlarına bıçak dayayıp operasyon yapılmaması için tehdit eder. Kudret içeriye yemek ister. Tolga’nın aklına gelen bir fikirle yemek karşılığında Zerrin’i isterler.

Pelin odadan kaçar. Adamları onu görüp kovalar. Son anda kız saklanır. Denizler bir şekilde dışarı çıkar. Pelin’in dışarıda olduğunu öğrenen Kudret kızın peşine düşer. Denizler de Pelin’i Kudret’ten önce bulmaya çalışır.Zerrin’i revirde tedavi ederler. Zerrin’i verip karşılığında yemek alacaklarken kadının kaçtığını doktoru da öldürdüğünü görürler. Zerrin’i aramaya başlarlar. Hasret Hüseyin için revire gider ama doktor ölmüştür. Hasan’ın annesi elinden geldiğince tedaviye başlar. Hüseyin daha iyidir.

Hasan’ın deposuna girerlerken komşusu onları görüp polisi arayınca Oğuz ve Oktay’ı polisler tutuklar. Erhan onları kurtarmaya gelir. Oktay ona da tünelden bahseder. Oğuz Hasan’ın deposundan aldığı elektrikli testere ile parmaklıkları keser. Operasyon kararı alındığını Denizlere söyler.Deniz Kudret’in elindeki silahın kurşunlarının bitmesini sağlar. Azra da adamlarıyla yetişir. Kıran kırana bir kavga koridorda başlar. Kudretler çekildikleri yemekhanede Pelin’i bulur. Deniz kızın yerine geçmek için yalvarır ama Kudret Pelin’in boğazını keser. Avlu Dizisi bölümlerini izlemek için resmi site.

Kudret bloguna çekilir. Deniz yanındakilerle gelir. Deniz Kudret’i öldürür. Azra bunu radyodan duyurur. Direnmemelerini teslim olmalarını isterler. Oğuz cezaevine girip Deniz’i kaçmaya ikna eder.Operasyondan ve kaçıştan önce rehineleri bırakmak için hamle yaparlar. Dışarıdakilerle 10 dakika sonra teslim olmak için pazarlık yaparlar. O sırada cenazelerin isimlerini söylerler. Zerrin’in dışarı çıkmadığını içeride olduğunu öğrenen Deniz şaşırır

, Avlu Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Avlu Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Avlu Dizisi 3. Sezon Oyuncuları

Zerrin içeriye gaz vermeye başlar. İçeride patlama olunca dışarıdakiler operasyona hazırlanır. Deniz ne olduğunu anlamaya çalışırken Zerrin Azra’yı mutfakta bayıltıp Deniz’i oraya çeker. Oğuz ile mutfağa girip Azra’yı kurtarırlar ama adam patlamada yaralanır. Zerrin çıkıştan çıkar.Dudu ve Heves tünelden çıkar. Oktay onları tünelin ucundan onları alıp güvenli bir yere götürmek için arabayla yola çıkar. Hasret Hüseyin’e verdiği sözü tutar ve kaçmaz. Asker ceza evine müdahale eder. Oğuz tünelden daha fazla ilerleyemez ve ölür. Deniz Oğuz’a doğru gitmek ister ama Azra onu kaçması için çeker. Onlar çıktığında çıkıştan büyük bir patlama sesi gelir.

Avlu Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? konusunda hazırladığımız yazımızın sonuna geldik. Ekranların reyting rekortmeni dizisi Hercai Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ? konusunda hazırlanan makaleye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir