2020 yılında Avukattan İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Avatarayınlanan s
316 0
2020 Avukattan İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar icralık olan hemen her yurttaşın merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Avukattan icralık olmak konusu oldukça önemli konular arasında yer almaktadır. İcralık olma durumu artık borçların ödenmemesi neticesinde oluşan hukuki durumun son evresi olarak adlandırılabilir. Zira kanunlarımızda yer alan Borçlar hukukunda düzenlenen kurallar gereği yükümlülük altında olunan borçlar ödenmez ise icra yolu ile tahsil cihetine gidilir.

İcralık olunan taraf kimi zaman şahıs, şirket, kamu kurumları veya bankalar olmaktadır. Bu durumların hemen tümünde ise icra dairelerinde işleri takip etmek için avukatlar yer almaktadır. Bu yazımızda sizlere 2020 yılında Avukattan İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar ile birlikte yasal takip sürecine girmiş icra borçlarına kredi veren bankaların hangileri olduğunu ve şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

2020 yılında Avukattan İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Avukatlık olanlara kredi veren bankalar olduğu gibi şartları ve koşulları zor almaktadır. Borçlarımızı düzenli ödeyemediğimiz durumlar ile hiç ödeyemediğimiz durumlarda icra daireleri ile karşı karşıya kalırız. İcra dairelerinde karşımızda genellikle muhatap olarak avukat ile karşılaşırız. Özellikle banka borçlarının ödenmesi konusunda yaşanılan sıkıntılar sebebi ile avukattan icralık olanlar bu borçtan kurtulmak için bankalardan yeni kredi kullanmak da zorluk yaşamaktadır. Avukattan icralık olduysanız eğer ve bu borcu yeni bir kredi ve ödeme planı ile iyi niyetli olarak ödemek istiyorsanız karşı tarafın avukatı ile görüşmeniz faydalı bir yaklaşım olacaktır.

Avukatlık İcralık Olan 2020 yılında Bankadan Kredi Çekebilir mi?

Bu durum aslında sizin bankaların ortak veritabanlarında bulunan sicil kredi notu gibi karneniz ile alakalı bir durumdur. Zira icralık olmanız bankalardan hiç bir işlem yapamayacağınız anlamı taşımamaktadır. Bu durumda olan bir çok spor kulübü ve şirket icralık olduğu bankalara borçlarını ödemek için diğer bankalarla borç yapılandırması gibi yollara başvurmaktadır. Tıpkı bu örneğimizde olduğu gibi durumunuz uygun ise icralık olan borcunuzu kapatmak amacı ile bankalardan kredi kullanabilirsiniz.
Burada kullanacağınız kredi ilgili banka tarafından size nakit olarak verilmeyebilir. Kullandığınız kredi ile borcunuzun olduğu ve icraya düştüğünüz kuruma borcunuzu öderler. Bunun örneğini kredileri başka bankalara taşıdığımızda da rastlayabiliriz. Bir bankadan çektiğimiz krediyi  faiz oranları düştüğünde bir başka bankadan kredi kullanarak kapatmak isteğimizde yeni kullandığımız krediyi veren banka önce diğer bankanın kredi borcunun mahsup edilmesi için kredi tutarını ilgili bankaya eft yapar ve krediyi kapattığımıza dair dekontu ister.

Tıpkı bu şekilde avukattan icralık olduğumuz bankalara ait borçları da kredi kullanarak ödeyebiliriz. Ancak burada banka sicil puanınız kadar geliriniz ve  çekeceğiniz kredi ile arasındaki orantı, önceki dönemlerde borç ödeme alışkanlıklarınız gibi bir çok kriter birlikte değerlendirilmektedir. Peki Avukattan İcralık Olanlara Hangi Bankalar kolay bir şekilde kredi vermektedir.

2020 yılında Avukatlık İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Avukatlık olanlara kredi veren bankaları araştırırken öncelikle kredi faiz oranları, aylık taksit tutarları  ile birlikte kredi masraflarını hesaplamak gerekmektedir. İcralık olduk ve bu durumdan kurtulmak için bankalara kredi talebinde bulunduğumuzda kredi sicilimiz buna müsait ise kredi kullanabiliriz. Ancak borçlar veya başka sebepler ile kara listeye girmiş isek bankadan kredi almak zor hatta imkansız bir durum olacaktır.

Siciliniz bozuk ise ve bu durumu düzeltmek istiyorsanız eğer Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar konulu yazımıza geçiş yaparak konuyu detayları ile birlikte öğrenebilirsiniz. Borç yapılandırması yapmak için müşterilerine kredi imkanı sunan bir çok banka bulunmaktadır. Kimi zaman mevcut borçların tek çatı altında toplanması amacı ile yüklü miktarda kredi kullanılır ve bir kaç bankaya ait olan borçlar kapatılabilir. Bu krediler için yapılan reklam kampanyalarında ayrı isimler ile adlandırılsa da aslında kullanılacak olan kredi türü ihtiyaç veya tüketici kredisidir.

, 2020 yılında Avukattan İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar
2020 yılında Avukattan İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

Avukatlık Olanlara Kredi Veren Bankalar Listesi

Ülkemizde hizmet veren bir çok banka ve banka şubesi bulunmaktadır. Avukatlık olanlara ve icraya düşenlere kredi kullanmak için başvuracağınız bankalar arasında ilk tercihi borcunuz olmayan ve daha önceki veya mevcut dönemlere çalıştığınız bankaları tercih edebilirsiniz. Bunun dışında bankalar maaş müşterilerine kredi verirken bir takım öncelikler sunmaktadır. Maaş aldığınız bankalarda bir sıkıntı yaşamamış iseniz bu bankaları da tercih edebilirsiniz.

1-Qnb Finansbank Borç Transferi Kredisi ile tüm borçlarınızı bankadan uygun faiz oranları ile çekeceğiniz kredi ile kapama imkanı sunulmaktadır.  Aylık 1,55% ’ten başlayan faiz oranları ile Borç Transferi kredisi ile avukattan icralık borçlarınızı kapatabilirsiniz. https://www.qnbfinansbank.com/bireysel-borc-transferi-kredisi

2-Vakıfbank Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi ile başka bankalara ait kredi kartı borçlarınızı kapatmak için uygun ve esnek faiz oranları ve ödeme yöntemleri ile kredi kullanabilirsiniz. https://www.vakifbank.com.tr/taktik.aspx?pageID=755&Exc=441

3-Şekerbank Borç Transferi Kredisi ile avukatlık olan borçlarınız veya diğer borçlarınız arasında yer alan Kredi, Kredi Kartı, gibi borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile kapatarak tek çatı altına toplayabilirsiniz. https://www.sekerbank.com.tr/bireysel/bireysel-krediler/ihtiyackredileri/borctransferikredisi

4-Akbank Taksitli Borç Transferi ile diğer bankalara olan borçlarınızı veya avukatlık olan icralarınızı ödeyebilirsiniz. Konu ile ilgili https://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Taksitli-Borc-Transferi.aspx burayı ziyaret ederek detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Avukattan İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar konusunda hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. İcralık olanların bu borçlarından kurtulması amacı ile bankalardan yapılandırma yapamaması ve kredi kullanamaması durumunda son çare olarak senetle kredi yöntemlerini deneyebilirler. Senetle kredi almak için kesinlikle bu alanda faaliyet gösteren resmi finans kurumlarından  yardım almanızı öneriyoruz.

İlgili Yazı

Evlilik ve Düğün Kredisi Veren Bankalar

Gönderen - Şubat 5, 2020 0
Evlilik ve Düğün Kredisi Veren Bankalar  özellikle yeni evlenenler veya nişanlı çiftlerin en çok başvurduğu kredi çekme yöntemleriş arasındadır. Ülkemizde bir…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir