Azize Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı

Avatarayınlanan s
438 0
Azize Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı ve dizi müzikleri Azize dizisi hayranları tarafından merak edilmektedir. Sevilerek izlenen yeni dizilerden Azize dizisinde 28 Aralık çalan Sezen Aksu Şarkısı sözlerine ve video klibine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Azize Dizisi Son Bölüm Çalan Şarkı 

Azize Dizisi Son Bölüm çalan Sezen Aksu şarkının sözü ve bestesi Sezen Aksu tarafından hazırlanırken şarkının düzenlemesi ise Attila Özdemiroğlu beye ait. Azize Dizisi 6. Bölümde Çalan Şarkı Sezen Aksu tarafından seslendirilmektedir.

Küçük bir boşluğundan yakala Hissettirmez en zayıf anında Seni ta yüreğinden yaralar Ellerin kolların bağlansada. Başında kasırgalar kopsada. Sen tüm gücünle karşı koysanda. Seni acımasız sevdaya salar.Sende benim kadar gerçekleri görüyorsun. Beraber olamayız benim gibi biliyorsun. Bir başka dünyanın insanısın yavrucağım. Sen kendi dünyanın toprağında büyüyorsun Haklısın biraz geç karşılaştık. Oysa hiç konuşmadan anlaştık. Bazı şeyler var ki söylenmiyor. Biz senle sözleri susarak aştık. İnsan acılarla kıvransa daVe o aşkta bir daha doğsa da. Dünyasını yeniden kursa da. Düşler ve gerçekler ayrı ayrı yaşar”

 Azize dizisi son bölümde çalan şarkılar ve dizi müziklerine yemin.org isimli sitemizden ulaşabilirsiniz. Azize dizisinde çalan türküler hakkında yorum bölümünden isteklerinizi yazabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir