Babil Dizisi Aydan Kimdir? (Aydan koptur)

Avatarayınlanan s
532 0

Babil Aydan Koptur Kimdir?

Babil Dizisi Aydan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Aydan Koptur 29 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Bale Bölümünü İstanbul Üniversitesi  Devlet konservatuvarı bölümünde tamamlayan güzel oyuncu ikizler burcudur. Kahverengi gözleri ile dikkatleri çeken oyuncu 1,68 m boyunda ve 52 kilogram ağırlığındadır.
Star Tv ekranlarında 17 Ocak tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan Babil dizisi baş rollerinde yer alan erkek oyuncular arasında Halit Ergenç ve Ozan Güven yer alırken dizinin kadın başrol oyuncuları arasında ise Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi ünlü isimler yer almaktadır. 

Babil dizisinde yer alan oyunculardan İrfan karakterini canlandıran Halit Ergenç dizide ekonomi alanında bir profesörü canlandırmaktadır. 7 Yaşında bir çocuğu olan İrfan’ın oğlunun hastalanması ile hayatı alt üst olan Babil Dizisi İrfan’ın oğlu Deniz için yapacakları dizide konu edilecektir. 
, Babil Dizisi Aydan Kimdir? (Aydan koptur)
Babil Dizisi Aydan Kimdir? (Aydan koptur) 

Babil Dizisi  Aydan Kimdir

Babil Dizisi  Aydan Koptur 29 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. İkizler burcudur. Kahverengi gözleri ile dikkatleri çeken oyuncu 1,68 m boyunda ve 52 kilogram ağırlığındadır. Babil Dizisi Aydan rolü ile ekranlara gelecek oyuncunun gerçek ismi ile karakter ismi aynıdır. Aydan Koptur babil dizisinden önce Çocuklar Duymasın dizisinde ilk olarak rol almıştı. Muhteşem Yüzyıl isimli tarihi dizi sonrası ve Seviyor Sevmiyor isimli komedi dizisinde rol alan oyuncu Aslan ailem ve Buse karakteri ile Dayan Yüreğim isimli dizilerde de boy göstermiştir. lunaydan kullanıcı ismi ile instegram hesabına ulaşabilirsiniz. 

Babil Aydan karakterini canlandıran oyuncunun dizide iyi bir rolde mi yoksa kötü bir karakter ile mi izleyenlerin karşısına çıkacağı konusu netlik kazanmaz iken dizinin yayınlanan ilk fragmanı dizi hayranları tarafından oldukça beğenildi. 

Star Tv ekranlarında 17 Ocak Cuma akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek Babil dizisi Aydan rolünü canlandıran Aydan Koptur hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Babil Aydan karakteri hakkında alt tarafta bulunan yorum alanından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Babil dizisinde rol alan oyunculardan Babil Nehir hakkında bilgi almak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.   

İlgili Yazı

Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı?

Gönderen - Kasım 19, 2019 0
Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı? Kuruluş Osman Dizisi Sofia karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alma Terzic hanımdır. 1987  yılında Yugoslavya’da…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir