Babil Dizisi Demet Gerçek Adı (Melike Kocaoğlu Yağmur)

Avatarayınlanan s
479 0
Gözde Melike Kocaoğlu Yağmur Kimdir?

Babil Dizisi Demet karakterini Gözde Melike Kocaoğlu Yağmur canlandırıyor. 3 Şubat 1986 yılında İzmir ilinde dünyaya gelen oyuncu kova Burcudur. Mavi gözleri ile dikkatleri çeken oyuncu demir Yağmur ile evli. 1,69 cm boyunda ve 56 kg ağırlığında olan Melike İzmir ilinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun kardeşidir. 

Babil Dizisi Demet Kimdir?

Babil dizisinde Demet dizide İlay karakterinin evinde temizlik işleri yapan ve ona yardımcı olan kişi rolünde ekranlara gelmektedir. Zaman Zaman İlay ile konuşan ve temizlikçi den öte onunla dert ortağı gibi olan Demet dizide zaman zaman görünmektedir. Daha çok yardımcı bir oyuncu rolü ile ekranlara gelen Demet ve İlay karakterleri birlikte ekranlara gelmektedir. 

Babil Dizisi Demet karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Fatmagül’ün suçu ne isimli dizi ile 2010 yılında oyunculuğa ilk adımı atmıştı. İki yıl sonra ise Hırsız Adam isimli dizide oynamıştı. Daha sonra ise canlandırdığı Çağla karakteri ile Show tv kanalında yayınlanan Aşk Laftan anlamaz isimli dizide rol almıştı.

Oyuncunun Instagram adresi gozdekocaoglu1’dir. Kaybedenler Kulübü isimli sinema filminde de rol alan oyuncu Şimdilerde Babil Dizisinde Demet karakterine hayat veriyor. 

, Babil Dizisi Demet Gerçek Adı (Melike Kocaoğlu Yağmur)
Melike Kocaoğlu Yağmur 
Babil Dizisi Demet rolü dizide nasıl bir karakterdir iyimidir yoksa dizinin kötü karakterlerinden midir şimdilik netlik kazanmasa da kısa süre içinde bu bölüm güncellenecek tir. Babil Dizisi Demet rolü ile ilgili olarak alt tarafta bulunan yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Babil dizisinde rol alan oyuncular arasında yer alan Babil Dizisi Büşra hakkında detaylar bu bağlantıda. Yemin.org sitesi olarak Babil dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Demet dizide ilay’a hayat ve yaşam hakkında bir takım bilgiler vererek İlay’ın bir nevi dertlerine ortak olmakta ve onunla dertleşmektedir.

İlgili Yazı

Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı?

Gönderen - Kasım 19, 2019 0
Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı? Kuruluş Osman Dizisi Sofia karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alma Terzic hanımdır. 1987  yılında Yugoslavya’da…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir