Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı?

Avatarayınlanan s
332 0
Babil Dizisi Çoçuk Oyuncu Deniz Gerçek Beren Kasımoğulları’dır. 2011 yılında dünyaya gelen çocuk oyuncu Deniz Babil dizisi ile ilk dizi deneyimini yaşayacaktır. İlköğretim çağında olan Babil dizisinin küçük oyuncusu Deniz İstanbul ilinde eğitimine devam etmektedir. Birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı yeni dizi Babil gerek konusu gerekse oyuncuları ile adından sıkça söz ettirecek bir dizi olacaktır. 
, Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı?
Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı? 

Babil Dizisi Çoçuk Oyuncu Deniz Gerçek Adı? 

Babail Dizisinde rol alan Çocuk oyuncu deniz dizinin ana karakterleri olan İrfan ve  Eda’nın küçük çocuğunu canlandırmaktadır. Amansız bir hastalığa yakalanan ve beyninde tümör olan Babil dizisi Deniz için zor günler başlamıştır. Beyninde bulunan Tümör ile yaşaması imkansız olan deniz’in ameliyat olması gerekmekte ve bu ameliyatı ise oldukça pahalıdır. Deniz’in annesi babası İrfan’a ne yaparsan yap ameliyat parasını bul diyerek çocuklarının ölmesini istemez. İrfan ise bir an bile düşünmeden çocuğu için yeterli parayı bulmak için uğraşır.
, Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı?
Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı? 
Babil dizisinde Çocuk oyuncu deniz’in babası İrfan bir ekonomi profesörüdür. Para ile ilgili konularda seminerler ve dersler veren İrfan hocanın oğlu deniz için oldukça çok paraya ihtiyacı vardır. Babil dizisin Deniz karakterini canlandıran çocuk oyuncu Beren Kasımoğulları ise dizide yaşına bakmadan güzel bir performans sergilemektedir. 
, Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı?
Babil Dizisi Deniz Gerçek Adı? 

Babil Dizisi Deniz Kimdir?

Babil dizisinde rol alan küçük oyuncu Beren Kasımoğulları ve canlandırdığı Deniz karakteri ile ilgili bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Küçük oyunce hakkında merak ettiğiniz konuları ve düşünceleri yorum bölümüne yazabilirsiniz. Yemin.org sitesi olarak sitemizde Babil dizisinde rol alan oyunccular hakkında bilgiler vermeye devam ediyoruz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir