Babil Dizisi Hakan Kimdir? Selahattin Paşalı

Avatarayınlanan s
1571 0
Babil dizisi Selahattin Paşalı kimdir 

Babil dizisi Hakan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Selahattin Paşalı’dır. Muğla ilimize bağlı tatil yöresi Bodrum ilçesinde 2 Şubat 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Paşalı Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk alanında kendisini geliştirmek amacı ile oyunculuk eğitimleri almıştır. Bunun yanı sıra Sanat Yönetimi eğitimlerini  yurt dışında tamamlamıştır. 

Babil Dizisi Hakan Kimdir? Selahattin Paşalı

Şimdiler de Babil Dizisi Hakan karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Selahattin Paşalı 2017 yılında ekranlara ilk kez Kalp Atışı isimli dizi ile gelmiştir. Kalp atışı dizisinde canlandırdığı Alp karakteri ile tanınan oyuncu 2 yıl sonra ise Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Leke isimli dizide Arda rolünü canlandırmıştı. Uzun boylu oyuncular arasında yer alan  Selahattin Paşalı, 1.85 metre boyu cile dikkat çekmektedir. Oyuncu Kova burcudur.
Babil Dizisi Ay Yapım ile Star ekranlarında 17 Ocak Cuma günü saat:20:00 de buluşmaya hazırlanırken dizi oyuncu kadrosu merakla beklenen diziler arasında şimdiden yerini aldı. Yapımcılığını  Kerem Çatay beyefendinin üstlendiği dizide Senaryo Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleminden çıkmıştır. Babil Dizisi Yönetmen koltuğunda ise usta isim Uluç Bayraktar bey oturmaktadır. 
, Babil Dizisi Hakan Kimdir? Selahattin Paşalı
Babil Dizisi Hakan 
Babil dizisi Hakan rolü ile ekranlara gelen Selahattin Paşalı hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. yemin.org olarak Babil dizisi oyuncuları ve bu oyuncuların canlandırdığı karakterler hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz.  Babil dizisi Hakan instegram adresi:selahattinpasali
, Babil Dizisi Hakan Kimdir? Selahattin Paşalı
Babil Dizisi Hakan Kimdir? Selahattin Paşalı
Babil dizisi İlay karakteri hakkında bilinmeyen tüm detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

1 yorum

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir