Babil Dizisi Hemşire Kimdir (Merve Erçel)

Avatarayınlanan s
707 0
Babil Dizisi Hemşire Kimdir
Babil Dizisi Hemşire rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Merve Erçel hanımdır. Sevilerek izlenen Babil dizisinde Merve Erçel Hemşire rolü ile ekranlara geliyor. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylar yazımızın devamında.

Babil Dizisi Hemşire Kimdir (Merve Erçel) 

Babil dizisi Cuma akşamlarına renk katmaya devam ediyor. dizide birbirinden ünlü oyuncu rol alırken dizinin ana karakteri İrfan’ın hasta çocuğu sık sık hastaneye gitmektedir. Hastanede çekimlerinde ekranlara gelen hemşire rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı ve kariyeri izleyenler tarafından merak edilmektedir. 
Dizide Hemşire rolünü başarılı bir şekilde canlandıran güzel oyuncu Merve Erçel İzmir’li oyuncularımdan birisidir. İzmir ilinde Ege Üniversitesini tamamlayarak mezun olan Erçel oyunculuk konusunda eğitimlerini  Ayhan Işık Oyunculuk Okulu’nda almıştır. Daha önceleri reklam filmleri ile ekranlara gelen Babil dizisinin hemşiresi iki kardeşi var. 
, Babil Dizisi Hemşire Kimdir (Merve Erçel)
Babil Dizisi Hemşire Kimdir (Merve Erçel) 
Babil dizisinde son bölümlerde İrfan oğlunun tedavisi için yurt dışına çıkacağı sırada can dostu egemen tarafından Süleyman’a ihbar edilmiş ve hava alanında yakalanmıştı. Oğlunun artık vakti kalmadığını bilen İrfan onu tedavi ve ameliyat edebilecek olan doktorun İstanbul iline gelmesi ile biraz rahatladı. onu tedavi edecek olan doktora eski sevgilisinin tanıdıkları aracılığı ile ulaşmayı başaran İrfan kendisini Süleyman’a ihbar edenin egemen olduğunu kısa bir süre sonra öğrendi. 
İrfan’ın oğlunun ameliyat işlemleri için artık önümüzdeki bölümlerde hastanedeki sahneler artacaktır. Burada çekilen sahnelerde Babil Hemşire rolünü canlandıran Merve Erçil hanımda sık sık ekranlara gelecektir.

Babil dizisi Hemşire rolünü canlandıran Merve Erçil hakkında hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. Babil dizisi Mert rolü hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Babil dizisi Cuma akşamlarına renk katmaya devam ederken dizide yeni yeni ekranlara gelen hemşire karakteri hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Babil dizisinde İrfan ve egemen tarafından kurulan ponzi sistemi bakalım ne zaman  patlayacak. Şimdilik İrfan’ın şirket ve kurduğu sistemi pek düşünmüyor. oğlunun ameliyatından sonra şirket ve işlere daha fazla ağırlık vereceğini tahmin ediyoruz.

, Babil Dizisi Hemşire Kimdir (Merve Erçel)
Babil Dizisi Hemşire 

İlgili Yazı

Ramo Dizisi Alpay kimdir?

Gönderen - Ocak 28, 2020 0
Ramo Dizisi Alpay kimdir?  Ramo Dizisi Alpay ile Ramo’nun artık birlikte çalışacaklarını Yavuz bey söyler. Ramo bu duruma hiç memnun…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir