Babil Dizisi Kudret Kimdir? (Veda Yurtsever)

Avatarayınlanan s
333 0
Veda Yurtsever Kimdir?

Babil Dizisi Kudret karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Veda Yurtsever hanımdır. Şimdilerde 47 yaşında olan Yurtsever hanım 0 Eylül 1969 yılında Bingöl ilinde dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olan oyuncu Başak Burcudur. Kahverengi gözlü olan oyuncu 1,67 metre boyunda ve 57 kilogram ağırlığındadır. Mahir İpek ile evlidir.  

Babil Dizisi Kudret Kimdir? (Veda Yurtsever)

Babil dizisi Kudret rolü ile ekranlara gelen oyuncu ilk olarak 2006 yılında ekranlarda olan İki Aile dizisinde rol almıştır. İlerleyen dönemde ise Fatmagül’ün suçu ne isimli dizi ile kariyerine devam eden oyuncu ayrıca beyaz Karanfil dizisinde oynamıştır. 
Kırkın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Nazan karakteri ile tüm Türkiye’de tanınan Veda Yurtsever Babil Dizisinde Kudret rolü ile 17 Ocak Cuma akşamı ekranlarda olacak. 

Babil dizisi oyuncu kadrosu ile 2020 yılına damga vuracak olan diziler arasında gösteriliyor. Cuma akşamları iddialı diziler arasında ekranlara gelmeye hazırlanan  Babil dizisinin rakibi Kanal D ekranlarında yayınlanan uzun soluklu dizi arka Sokaklar ve Hercai dizileri yer almaktadır. 

17 Ocak Cuma ilk bölümü ile ekrana gelecek olan dizide rol alan Babil Dizisi Kudret karakteri ve bu karaktere hayat veren Veda Yurtsever hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
, Babil Dizisi Kudret Kimdir? (Veda Yurtsever)
Babil Dizisi Kudret Kimdir? (Veda Yurtsever)

Babil dizisi oyuncuları ve karakterleri yemin.org farkıyla sitemizde yer almaktadır. Babil Dizisi Funda hakkında bilgilere bağlantıdan ulaşabilirsiniz.  

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir