Babil Dizisi Nehir Gerçek Adı (Gizem Kala)

Avatarayınlanan s
247 0

Gizem Kala Kimdir? 

Babil Dizisi Nehir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Gizem Kala hanımdır. 26 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. 1,73 cm boyunda ve 50 kg ağırlığında olan oyuncu kahverengi gözleri ile dikkat çekmektedir. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul ilinde tamamladıktan sonra Lisans Eğitimi için Kayseri’ye gitmiştir. Kayseri Kadir Has Üniversitesinde lisans yapan oyuncu 2012 yılında IKEA firmasına ait reklamlarda oynamıştır. 

Babil Dizisi Nehir Kimdir?

Babil Dizisinde Nehir rolünü canlandıran Gizem Kala 2012-2016 yılları arasında bir çok reklam projesinde rol almıştır. Reklam serüveninin ardından beyaz perdeye sinema filmleri ile devam etmiştir. Bu yolda 2016 yılında Eroinle Dans ve Görümce filmlerinde rol almıştır. Gizem Kala Ölene Kadar isimli televizyon dizisinde Ayşe karakteri ile rol alan oyunculardan birisidir. 
, Babil Dizisi Nehir Gerçek Adı (Gizem Kala)
Babil Dizisi Nehir Gerçek Adı (Gizem Kala) 
Şimdilerde Babil Dizisi Nehir rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan oyuncu Gizem Kala dizide nasıl bir karakteri canlandıracağı konusunda bilgileri yemin.org farkıyla bu kısımda bulabilirsiniz. 
Babil Dizisi oyuncuları ve karakterleri hakkında tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. oyuncu kadrosu ile adeta bu seneye damga vuracağı konuşulan Babil Dizisi Nehir karakteri hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. 
Dizide rol alan oyuncu kadrosu oldukça geniş. Tanınan oyuncuların yanı sıra pek fazla tanınmayan oyuncularda dizide rol alıyor. Babil Dizisi Son Bölüm çalan şarkıları merak edenler bağlantıyı ziyaret edebilir. Dizide rol alan oyuncular arasında yer alan Babil Demet hakkında bilgiler ise bu bağlantıda.  

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Aysu Mişon Kimdir

Gönderen - Aralık 8, 2019 0
O Ses Türkiye Aysu Mişon yarışmaya Kıbrıs’dan katılıyor. Sahne almayan ancak özel günlerde şarkı söyleyen Aysu Mişon 26 yaşında. O…

1 yorum

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir