Babil Dizisi Saffet Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
581 0
Abdurrahman Yunusoğlu Kimdir?

Babil Dizisi Saffet karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Abdurrahman Yunusoğlu’dur. İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu şimdilerde 30 lu yaşlarında olan oyuncunun  Şanlıurfa ilimizdedir. Anne tarafı ise Giresun‘ludur. Lise eğitimi sonrasında uzunca bir süre taksicilik yapman oyuncu Fırat Çelik tarafından keşfedilerek oyunculuğa il adımı atmıştır. 

Babil Dizisi Saffet Gerçek Adı Kariyeri 


Şimdilerde Babil Dizisinde  Saffet karakteri ile ekranlara gelen oyuncu Yunus karakteri ile sevilen dizi  Kuzey Güney de rol almıştır. Oyuncu daha sonra ise  Ezra, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Atçalı Kel Mehmet ve Şansımı Seveyim isimli dizi ve filmlerde rol almıştır. 
, Babil Dizisi Saffet Gerçek Adı Kariyeri
Babil Dizisi Saffet Gerçek Adı Kariyeri 

Babil Dizisinde Halit Ergenç ve Ozan Güven gibi bir çok ünlü isim yer almaktadır. Ay yapım imzalı iddialı dizide rol alan diğer oyuncular ile ilgili olarak tanıtımlarımız yemin.org olarak devam edecektir.

Babil dizisi tanıtım fragmanlarında ekonomi Profösörü olan Halit ERGENÇ in çocuğunun beyninde meydana gelen hastalık ve para bulma çabaları anlatılacak. Babil Dizisinde rol alan Abdurrahman Yunusoğlu dizide Saffet karakterini canlandıracak.

Babil Dizisi Saffet Kimdir?

Babil Dizisinde rol alan Saffet karakteri hakkında dizi yayınlandığında karakter hakkında detayları bu bölümde bulabilirsiniz. Babil dizisinde Saffet karakterini canlandıran Abdurrahman Yunusoğlu ozlemduranmenajerlik oyuncusudur. Oyuncunun instegram adresi kullanıcı adı  ‘abdurrahmanyunusoglu’ dur.

Babil Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri hakkında yorum bölümünden merak ettiğiniz tüm konuları sorabilir ve cevaplarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Babail Saffet karakteri ile ilegili olarak hazırladığımız yazımızın burada sonuna geldik. 

Babil Dizisi Sedat karakteri hakkında detaylar için bu bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

İlgili Yazı

Milyoner 25 Ocak Cumartesi Soru ve Cevaplar

Gönderen - Ocak 23, 2020 0
Milyoner yarışması 25 Ocak Cumartesi Soru ve Cevaplarını bu bölümde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sevilerek izlenen Milyoner Olmak İster Yarışması haftada…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir