Babil Dizisi Sedat Gerçek Adı (Barış Aksavaş)

Avatarayınlanan s
560 0

Barış Aksavaş Kimdir?

Babil Dizisi Sedat karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Barış Aksavaş beydir. izmir ilimizde 1977 yılında dünyaya gelen oyuncu Bornova Suphi Koyuncuoğlu lisesi mezunudur.Ferahi Aksavaş ile evlidir. Lise eğitimi sonrasında Üniversite eğitimini Tiyatro alanında İzmir 9 eylül Üniversitesinde tamamlamıştır. 2000 li yılların başında İstanbul ilinde oyunculuğa ilk adımı atmıştır. 

Babil Dizisi Sedat Gerçek Adı (Barış Aksavaş)

Şimdilerde Babil dizisinde Sedat rolü ile ekranlara gelen oyuncu Barış Aksavaş son olarak sevilerek izlenen ancak uzun soluklu olmayan Çarpışma dizisinde Komiser Seyfi karakteri ile rol almıştı. 

Babil Dizisi Deniz Ölecek mi? 

Barış Aksavaş ayrıca Muhteşem Yüzyıl isimli tarihi dizinin yanı sıra En Son Babalar Duyar Mahallenin Muhtarları gibi komedi dizilerinde de belli başlı karakterleri canlandırmıştır. Bir İstanbul Masalı Tatil Aşkları, Karagümrük Yanıyor Aşk Yeniden Aşkım Aşkım Aile Saadate Hicran Yarası Yalancı Bahar Koçum Benim gibi dizi ve projelerde de rol almıştır. 


Babil Dizisi Sedat karakterini canlandıran Barış Aksavaş  2010 yılında vizyona giren Çınar Ağacı isimli sinema filminde canlandırdığı Kerem karakteri ile bilinmektedir. Oyunculuk dışında Seslendirme işi ile de ile ilenen Aksavaş gişe rekortmeni filmlerden olan Peter Pan Varolmayan Ülke isimli filmde başrol oyuncusu Peter Pan’ın Türkçe seslendirmesini yapmıştır. 

Babil Dizisi Sedat Kimdir?

Ay Yapım İmzalı yeni dizi Babil oyuncu kadrosu ile adeta gümbür gümbür geliyorum derken dizide rol alan oyuncular arasında bulunan Sedat karakteri de izleyenler tarafından oldukça merak ediliyor. Babil Dizisinde rol alan Sedat karakteri hakkında dizi yayınlandığında detayları burada bulabilirsiniz.
, Babil Dizisi Sedat Gerçek Adı (Barış Aksavaş)
Babil Dizisi Sedat Kimdir
Babil Dizisi Sedat karakteri ve Babil Dizi Oyuncuları hakkında sorularınızı yorum bölümünden yemin.org editörleri ile paylaşabilirsiniz. Babil Dizisi oyuncuları arasında yer alan Babil Saffet karakteri hakkında detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir