Banka ve Kredi Kartı Kaç Günde Adrese Gelir ?

Avatarayınlanan s
263 0
Kredi ve banka kartları taleplerimiz ve müracaatları bildiğiniz üzere bankaların anlaşmalı olduğu kargo firmaları ve özel kuryeler ile dağıtılmaktadır. Kullanıcıların yeni talep ettikleri veya yenilemek amacı ile adreslerine istedikleri Banka ve Kredi Kartı Kaç Günde Adrese Gelir ? sorusunun yanıtını araştırdık. Kartlar hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olarak her daim cüzdanlarımızda taşıdığımız ve para yerine geçen kartlar bazen elimize geç ulaşmakta ve bizi mağdur etmektedir. Peki kredi ve banka kartlarımız yola çıktıktan sonra kaç gün içinde elimize ulaşıyor? Detaylar yazımızın devamında.

Banka ve Kredi Kartı Kaç Günde Adrese Gelir ?

Kredi ve Banka kartlarını yeni aldığımızda veya kayıp veya çalıntı sebepleri ile kullanıma kapatıldığında yada süreleri ve son kullanım tarihleri dolduğunda yenileri kurye aracılığı ile gelmektedir. Kartların elimize ulaşması için bizimde yapacağımız bir takım iş ve işlemler bulunmaktadır. En basitinden bankalardaki adreslerimizin güncel olması ve iletişim bilgilerimizin doğru olması bu süreci hızlandıracaktır.

Banka şubelerinden yeni kart talepleri için müracaatta bulunulduğunda şube tarafından basım işlemleri için ilgili birimlere bilgi verilmektedir. Şubelerin yanında internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığı ile de kart talepleri yapılmaktadır. Kredi veya banka kartları başvuru tarihinden itibaren yaklaşık olarak iki hafta içinde adrese gelmektedir.

Kartınızın belirlenen sürede gelmesi bir kaç gün gecikebilir. Zira kredi kartlarını dağıtımı yapan kuryelerin güzergahları doğrultusunda yapılan dağıtım işlemlerinde zaman zaman aksamalar olmaktadır. Bu aksaklıklar makul olan ve hayatın olağan akışı içinde olan aksaklıklardır.

Kredi veya banka kartlarını iş yerine talep ettiğimizde bizim adımıza bu kartların teslim alınmaması da süreci uzatan bir başka durumdur. Kredi ve Banka kartlarını kuryeden teslim aldıktan sonra genelde SMS mesajı ile kartı teslim aldığımız bize bildirilmektedir. Kredi kartları ve banka kartlarını mümkün olduğunca kendimiz teslim almamız bizlerin yararına olacaktır. Kurye veya kargo ile elinize 1 hafta içinde ulaşmayan kartlarınız için ilgili banka şubelerini telefon ile arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. telefon bankacılığı yetkilileri size kargo ve kurye ile ilgili olarak bilgi verecektir.

, Banka ve Kredi Kartı Kaç Günde Adrese Gelir ?
Banka ve Kredi Kartı Kaç Günde Adrese Gelir ?

Bankaların Çalıştıkları Kurye Telefon Numaraları

Hemen hemen Türkiye’de bütün illerde bulunan bankalar genel olarak  Kuryenet isimli firma aracılığı ile Banka ve Kredi kartları dağıtımı yapmaktadır. Kredi ve Banka Kartları  gönderi takipleri için Kuryenet isimli firmaya ait 0212 444 93 93 ve 0850 222 93 93 No’lu çağrı merkezlerinden bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kartlarınızın gönderilerini şirkete ait olan internet sitesi üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz.  TC kimlik numarası ve Cep telefonu bilgileriniz ile sistem üzerinden gönderi takibini buradan yapabilirsiniz.

Banka ve Kredi Kartı Kaç Günde Adrese Gelir? konusunda derlediğimiz yazımızın sonuna geldik. Bankaların kartlarınızı bastırmak ve elinize geçmesi için yol sürelerini de dikkate alarak beklemek gerekmektedir. Kredi Kartı Borçlarından Kolay Kurtulma yöntemleri ile ilgili uzmanlar tarafından hazırlanan yazımızı okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili yorumlarınızı konu altından yazarak etkileşimde bulunabilirsiniz.

İlgili Yazı

Kredi Kartı ile Bitcoin Nasıl Alınır?

Gönderen - Ekim 13, 2019 0
Kredi kartından Bitcoin satın alma işlemleri, birçok Türk Bankası tarafından yasaklanmış durumdadır. Kredi Kartı ile bitcoin satın almak isteyen kullanıcıların…

Bankamatik Kartımı Yuttu Acil Yardım

Gönderen - Şubat 23, 2020 0
Bankamatik Kartımı Yuttu Acil YardımBanka Kartları artık hayatımızın vazgeçilmez unsurları arasında yerini aldı. Birçok insan artık nakit para yerine cüzdanında…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir