Baraj Dizisi Nazım Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
537 0

Baraj Dizisi Nazım Kimdir?

Baraj dizisi Nazım karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Feyyaz Duman 1982  tarihinde Mardin ilinde dünyaya gelmiştir. Halk dansları bölümünü Devlet konservatuvarı alanında İTÜ de tamamlamıştır. Feyyaz Duman Baraj dizisinde Nazım rolü ile ekranlara gelecektir.  
Baraj Dizisi Nazım dizide 45’li yaşlarda dizinin erkek ana karakterlerinden birisini canlandıracaktır. Dizide seneryo gereği inşaatı devam eden Baraj inşaatından ustabaşı olarak çalışmaktadır. Sert ve oldukça disiplinli birisidir. Nazım’ın geçmişi hakkında kimse detaylı bir bilgiye sahip değildir. 
Küçük bir köpek ile arkadaşlık kurmuş ve onunla yaşamaktadır. Boş zamanlarında internet üzerinden sohbet etmektedir. Bu sohbetler sırasında tanıştığı Baraj Nehir ile arkadaşlığı ilerletir. Bir süre sonra Nehir kendisinden resim istediğinde ise Baraj inşaatında çalışan Tarık‘ın resmini ona gönderir. Bununla da kalmayan Nazım Nehir ile tanışmak için Tarık’ı gönderir. Baraj dizisi Nazım’ın yüzünde derin kesikler bulunduğu için kendisi tanışmaya cesaret edemez.

Baraj Dizisi Nazım Gerçek Adı Kariyeri 

Feyyaz Duman Kimdir

Baraj Nazım rolü ile ekranlara gelen Feyyaz Duman 1982 tarihinde Mardin ilinde dünyaya gelmiştir. Feyyaz Duman 1.75 metre boyunda ve 65 kilodur. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Amerika’da New York’ta tamamlayarak 5 yıl sonra Ülkemize dönmüştür. Annemin Şarkısı adlı film ile Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. 
1999 yılında başladığı sinema filmi serüvenine 2016 yılında İçerde dizisi ile devam etmiştir. İlk olarak Boran isimli kısa filmde rol alan oyuncu daha sonra Faruk rolü ile Fotofraf isimli filmde oynamıştır. Feyyaz Duman’ın yer aldığı diğer dizi ve filmler ise şunlardır. 
2018 – Yıkıntılar Arasında (Kısa Film)
2017-2018 – Kadın (Arif) (TV Dizisi)
2017 – Zor Bir Karar (Nezir) (Sinema Filmi)
2017 – Zagros (Zagros) (Sinema Filmi)
2017 – Never Leave Me (Adil) (Sinema Filmi)
2016 – İçerde (Serkan) (TV Dizisi)
2014 – Mardan (Morad) (Sinema Filmi)
2014 – Annemin Şarkısı (Ali) (Sinema Filmi)
2013 – Tatlı Biber Diyarım (Sinema Filmi)
2011 – Si Tu Meurs, Je Te Tue (Azad) (Sinema Filmi)
2008 – What Time It Is? (Kısa Film)
2001 – Fotoğraf (Faruk) (Sinema Filmi)
1999 – Boran (Kısa Film)
, Baraj Dizisi Nazım Gerçek Adı Kariyeri
Baraj Dizisi Nazım Gerçek Adı Kariyeri 
Baraj Dizisi Nazım rolünü canlandıran Feyyaz Duman hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.  

İlgili Yazı

, Hazal Subaşı’ndan fake hesap itirafı

Hazal Subaşı’ndan fake hesap itirafı

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Çukur dizisinde Nehir karakterini canlandıran Hazal Subaşı, youtube’da katıldığı programda önemli bir itirafta bulundu. Onedio kanalında…
, Tivibu abonelerine sinema hediye

Tivibu abonelerine sinema hediye

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu’da sinema kanalları tüm abonelerin kullanımına açıldı. Birbirinden farklı yapımlarla…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir