Baraj Dizisi Nehir Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi

Avatarayınlanan s
1629 0

Baraj Dizisi Nehir Kimdir?

Baraj dizisi Nehir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Biran Damla Yılmaz 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Yengeç burcu olan oyuncu 1,61 metre boyunda ve 54 kilogram ağırlığındadır. Biran Damla Yılmaz Baraj Dizisi Nehir rolü ile Fox ekranlarında olacak. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında detaylar yemin.org farkıyla aşağıda… 

Baraj Nehir karakteri dizide 25 yaşlarındaki genç bir kadındır. Yetimhanede büyüyen Nehir daha sonra Zerrin ile tanışarak onunla birlikte yaşamaya başlar. Zerrin ise usta bir dolandırıcıdır. Zerrin Baraj Dizisi Nehir’e tüm bildiklerini öğretir. Nehir’i iyi bir dolandırıcı yapar. Nehir aslında güçlü olduğu kadar son derece de duygusal bir kadındır. Zerrin sayesinde dolandırıcılığın her türlüsünü iyi derece öğrenen Nehir bu yaptıklarından zaman zaman pişmanlık duymaktadır. 

Baraj Dizisi Nehir‘in en çok sevdiği ise arkadaşlık ve sohbet sitelerinde yazışmaktır. Resimlerini bile görmediği kişiler ile arkadaşlık kurar. Sohbet sitelerinden birisinde tanıştığı ve  fotoğrafını dahi görmediği Nazım ile sohbeti iyice ilerletir. Nazım’dan resim ister. Ancak Nazım yüzündeki yaradan dolayı Tarık’ın fotosunu gönderir Nehir’e. Nehir ise artık tanışmak ister . Nazım ise Tarık’tan bir kaç saatliğine kendi yerine geçmesini ve onun resmini kullandığını söyler. 
, Baraj Dizisi Nehir Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi
Baraj Dizisi Nehir Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi
Baraj dizisi Nehir’in aslında bu zamana kadar tek dostu ise üst katlarında oturan Tek dostu kendisinden büyük olan şair Orhan’dır. Orhan’ın tavsiyeleri ile Nazım’ı tanımak amacı ile baraj inşaatına gider. Dizide artık Barajda yaşayacakları konu edilecektir. Baraj Dizisi Nehir rolünü canlandıran Biran Damla Yılmaz Hanımı tanıyalım isterseniz. 


Baraj Dizisi Nehir Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi 

Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Şimdilerde Baraj Nehir rolü ile ekranlara gelen Biran Damla Yılmaz İstanbul ilinde 28 Haziran 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yüksek öğrenimini  konservatuar alanında almıştır. esma karakteri ile Yasak dizisinde ilk olarak kameralar karşısına çıkmıştır. 1,61 metre boyunda olan oyuncu  54 kilo ve Yengeç burcudur.

Biran Damla Yılmaz  2014 yılında Yasak Dizisinde esma karakterine hayat verirken aynı yıl vizyona giren Çılgın Dershane filminde Deniz rolünü canlandırmıştır. Bir yıl sonra yayınlanan Muhteşem Yüzyıl isimli tarihi filmde Cariye rolü aynı yıl Beyaz Yalan isimli dizide ise Nesrin karakterini canlandırmıştır. Hemen herkesçe tanındığı dizi ise hiç şüphe yok ki Kırkın Çiçekler isimli dizidir. 

Kırgın Çiçekler Dizisinde Eylül rolü ile uzun bir süre rol almıştır. Bu dizide söylediği şarkılar ile de oldukça beğenilmiştir. 2019 yılına gelindiğinde başarılı oyuncu Mucize Aşk 2 isimli sinema filminde Mizgin karakterini canlandırmıştır. Aynı yıl yayınlanan Canevim dizisinde Ceylan rolü ile ekranlara gelen oyuncu şimdilerde Baraj Dizisi Nehir ile Salı akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan dizide rol alacaktır.
, Baraj Dizisi Nehir Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Boyu Sevgilisi
Baraj Dizisi Nehir Kimdir?

Baraj Dizisi Nehir karakterinin dizide giydiği kıyafetler ve elbiseler ile taktığı takı kolye saat ve aksesuarlar hakkında yorum bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz. Baraj Nehir karakterini canlandıran Biran Damla Yılmaz hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Aynı dizide rol alan Kadın oyuncular arasında yer alan Baraj Dizisi Zehra hakkında merak edilen tüm detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İlgili Yazı

Mucize Doktor Funda Gerçek Adı Yaşı

Gönderen - Şubat 18, 2020 0
Mucize Doktor Funda Kimdir?  Mucize Doktor Funda rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Ebru Aytemur hanım İstanbul ilinde 1988 yılında dünyaya…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir