Baraj Dizisi Şair Orhan Kimdir? Gerçek Adı

Avatarayınlanan s
442 0

Baraj Dizisi Şair Orhan

Dizide Nehir’in üst kat komşusu olan Şair Orhan karakteri dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Fox ekranlarında ilk bölümü 17 Mart Salı günü başlayacak olan yeni dizide yer alan oyuncular ve karakterler hakkında yemin.org sitemizde detaylı bilgiler vermiştik. Bugün sizlere tanıtacağımız oyuncu Nehir’in komşusu Şair Orhan karakteri oldu.
, Baraj Dizisi Şair Orhan Kimdir? Gerçek Adı
Baraj Dizisi Şair Orhan Kimdir 


Baraj Dizisi Şair Orhan Kimdir? Gerçek Adı 

Nehir‘in üst kat komşusu olan şair Orhan dizinin yan karakterleri arasında yer alıyor. Nehir dizide zengin erkekleri tavlayan bir dolandırıcının yanında büyümüş kadındır. Zaman zaman üst kat komşusu olan Şair Orhan’ı ziyaret etmektedir.  
, Baraj Dizisi Şair Orhan Kimdir? Gerçek Adı
Baraj Dizisi Şair Orhan Kimdir? Gerçek Adı 

Nazım hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Baraj Dizisi Şair Orhan hakkında detaylı bilgiler ve oyuncunun giydiği kıyafetlerin marka ve modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz.  

Baraj Şair Orhan rolünü canlandıran Sait Genay son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Osman Hopalı karakteri ile çok sevilmişti.  20 Mart 1953 İstanbul doğumlu olan Sait Genay 67 yaşındadır ve İstanbul Belediye Konservatuvarından mezun olmuş ve yıllarca Türk tiyatrosuna hizmet etmiştir.  Sait Genay daha önce de Trt 1 de yayınlanan Sakarya Fırat dizisinde de yer almıştır. Sait Genay’ın yer aldığı diğer dizi ise Aliye dizisi olmuştur.

İlgili Yazı

İmrahor isimli görevliler Osmanlıda hangi işi Yapardı

Gönderen - Ocak 13, 2020 0
İmrahor isimli görevliler Osmanlıda hangi işi Yapardı?Padişahın ahırındanPadişahın YemeklerindenPadişahın giysilerindenPadişahın Fermanlarından İmrahor isimli görevliler Osmanlıda hangi işi Yapardı  Kim Milyoner…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir