Baraj Dizisi Tarık Kimdir ? Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
750 0

Baraj Dizisi Tarık Kimdir?

Baraj Dizisi Tarık karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burak Yörük İstanbul ilinde 26 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimlerini Beykent üniversitesinde tamamlamıştır. Burak Yörük Baraj Dizisi Tarık rolü ile yeni dizide rol alacak olan oyuncudur.

Baraj Tarık dizide 25 li yaşlarda yakışıklı bir oyuncuyu canlandırmaktadır. Son derece karizmatik birisi Tarık kadınlar ile ilişki konusunda oldukça deneyimlidir. Zamanının büyük bir bölümünü zengin kadınları kandırarak onların paralarını yiyerek lüks bir hayat sürmektedir. 
, Baraj Dizisi Tarık Kimdir ? Gerçek Adı Kariyeri
Baraj Dizisi Tarık Kimdir ? Gerçek Adı Kariyeri 
Dizide Tarık oldukça sorumsuz bir kişiliktir. Zengin kızların parası yemekten oldukça zevk alan Tarık bir gün sert bir kayaya çarpar. Tavladığı zengin bir kızın babası bu durumu öğrenince ona ceza ve yediği paraları geri ödemesi amacı ile Baraj inşaatına gönderir. 

Tarık’ı sahibi olduğu Baraj inşaatına çalışmaya göndererek onu orada usta başı olan Nazım’ın yanına çalışmak üzere gönderir. Tarık baraj inşaatında çalışmak istemese de Nazım dan kurtulmak hiç de öyle kolay değildir.  

Ancak Nazım sohbet sitelerinden tanıştığı Baraj Nehir‘e yüzündeki yaralardan dolayı yakışıklı Tarık’ın resmini göndermesi ile her şey değişir. Nazım’ın internetten yazıştığı Nehir ile tanışan Tarık ona aşık olunca işler artık içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Baraj Dizisi Tarık karakterini canlandıran Burak Yörük hakkında detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Baraj Dizisi Tarık Kimdir ? Gerçek Adı Kariyeri  

Burak Yörük Kimdir?

Burak Yörük İstanbul ilinde  26 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelmiştir.  Beykent Üniversitesinde tiyatro eğitimleri almıştır. Biz Boşanıyoruz isimli dizi ile küçük yaşlarda oyunculuğa ilk adımı atmıştır.  Başarılı ve yakışıklı oyuncu  1.88 metre boyunda ve 74 kilo ağırlığındadır. İkizler burcu olan oyuncunun rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 
, Baraj Dizisi Tarık Kimdir ? Gerçek Adı Kariyeri
Baraj Dizisi Tarık Kimdir 
Burak Yörük’ün rol aldığı diziler:

2018 – 4N1K (Barış)
2013 – Ben Onu Çok Sevdim (Aydın Menderes)
2013 – 20 Dakika (Tayfur)
2004 – Biz Boşanıyoruz (Cancan)

Burak Yörük’ün rol aldığı filmler:

2018 – 4N1K 2 (Barış)
2017 – 4N1K (Barış)

Baraj Dizisi Tarık karakterine hayat veren Burak Yörük ile ilgili hazırladığımız bilgilendirmenin burada sonuna geldik. Baraj dizisinde Tarık ile birlikte bol bol ekranlarda göreceğimiz Nazım’ın Karısı Zahra hakkında detaylar bu bağlantıda.. Baraj Dizsi Tarık giydiği dizi kıyafetleri ile taktığı saat kolye gibi aksesuarların marka model ve fiyat bilgileri ile ilgili sorularınızı yorum alanından sorabilirsiniz. 
, Baraj Dizisi Tarık Kimdir ? Gerçek Adı Kariyeri
Baraj Dizisi Tarık 

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir