, Baraj dizisinin Nehir’i Biran Damla Yılmaz yeni imajından çok memnun!

Baraj dizisinin Nehir’i Biran Damla Yılmaz yeni imajından çok memnun!

Avatarayınlanan s
216 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, yeni imajı ile sosyal medyada paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz gün kahküllerini kendisinin kestiğini belirterek yeni imajını takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Hayranlarından olumlu dönüşler alan oyuncu, saçlarının yeni hali ile çektiği videoyu da instagram hikaye bölümünden yayınladı. Bu halini çok beğendiği oyuncunun neşesinden belliydi. Hayranları oyuncunun son paylaşımlarını kendi hesaplarında yayınlayarak birçok iltifatta bulundu.

Biran Damla Yılmaz, karantina günlerini Yalova’daki çiflikte geçirmeye devam ediyor.

Neşesinden ve enerjisinden hiçbir şey kaybetmeyen oyuncu, Baraj dizisi için çok yorulduğu bir dönemde gelen bu karantina günlerini pozitif değerlendirdi.

Doğal hayatın içine karışan oyuncu, sosyal medyada da birçok paylaşım yaparak hayranları ile etkileşimde kalmayı sürdürdü.

Ramazan Bayramı dolayısı ile bir de mesaj paylaşan oyuncu, “Bugün bayram, erken kalkın çocuklar. Herkese iyi bayramlar” diyerek aşağıdaki fotoğrafını yayınladı.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Tutunamayanlar Dizisi Tarık Gerçek Adı

Gönderen - Ocak 1, 2020 0
Tutunamayanlar Dizisi Tarık rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Doğu Demirkol İstanbul ilinde  6 Eylül 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Amasya ilinde…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir