, Başak Daşman gece yarısı sokaklara dökülenleri görünce çok üzüldü!

Başak Daşman gece yarısı sokaklara dökülenleri görünce çok üzüldü!

Avatarayınlanan s
109 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Başak Daşman, instagram hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda, 30 büyükşehir ve Zonguldak için 11-12 Nisan günlerini kapsayan sokağa çıkma yasağı ile ilgili yaptığı yorumda, vatandaşların gece yarısı fırın,bakkal, market kuyruğuna girmesini eleştirdi.

Daşman, yasağın İçişleri Bakanlığı tarafından gece yarasına 2 saat kala açıklanmasına da dikkat çekti. Oyuncu, “Birden bire sokağa çıkma yasağı dediler, 12’ye 2 saat kala. Eee herkes dağıldı, ekmeğinin, suyunun peşine. Üzüntüden uyumuşum.Bu mu yani ya, böyle mi girecektik? Gece 10’da sokağa çıkma, hiç olmadı, bu saçma şey hiç olmadı” yorumunda bulundu.

Sokağa çıkma yasağının uygulanmadığı yerlerde de halkın sokaklara çıkmasına, benzinlikleri doldurmasına değinen oyuncu, tüm bu yaşananları eleştirdi.

İşte ünlü oyuncunun sözleri:

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Doğduğun ev Kaderindir Celal Kimdir

Gönderen - Ocak 22, 2020 0
Doğduğun ev Kaderindir Celal Kimdir? Doğduğun ev Kaderindir dizisinde Celal Mehdi’nin babasını vurarak öldüren adamın oğludur. Gerçek Adı Mehmet Korhan Fırat…

O Ses Türkiye Emir Ertan Kimdir

Gönderen - Aralık 15, 2019 0
O Ses Türkiye Emir Ertan İstanbul ilinde yaşıyor. Müziğe erken yaşlarda başlayan Emir kendi bestelerini de yapıyor. O Ses Türkiye…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir