, Begüm Kütük koronavirüs önlemlerini eksiksiz uyguluyor

Begüm Kütük koronavirüs önlemlerini eksiksiz uyguluyor

Avatarayınlanan s
247 0

Ünlü oyuncu Begün Kütük, eşi Erdil Yaşaroğlu ile birlikte Kuruçeşme’dekibir marketten alışveriş yaptı.Posta gazetesinin görüntülediği çiftin hem maske hem de eldiven taktığı görüldü.

Oyuncu Begüm Kütük ile eşi, karikatürist Erdil Yaşaroğlu önceki gün Kuruçeşme’deki marketten çıkarken görüntülendi. Begüm Kütük ile eşi sosyal mesafeyi de koruyan tavırları ile kurallara sadık olduklarını gösterdi.

Kütük, mutfak alışverişi için çıkmak zorunda kaldıklarını belirterek, “Erdil işlerinden dolayı zaten yıllar önce ‘evden ofis’ sistemine geçmişti. Ben çekimler için her gün çıkıyordum. İlk kez aynı evin içinde bu kadar uzun zaman geçiriyoruz. Kolay değilmiş. Ama ‘Yeter artık çıkıp gezelim’ kafasında da değiliz” açıklamasını yaptı.

Biraz daha sabır gösterilmesi gerektiği mesajını veren Begüm Kütük, bugünlerin de geçeceğine inandığını sözlerine ekledi.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan Kimdir?

Gönderen - Şubat 15, 2020 0
Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan Kimdir?  Zümrüdüanka Abbasın Kızı Suhandan rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Pelin Abay 1993 yılında dünyaya gelmiştir.…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir