Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenebilirim Kesin Çözüm

Avatarayınlanan s
278 0
Telefonların elimizden düşmediği şu günlerde belkide en büyük sıkıntı tanımadığımız numaralardan gelen çağrıların kimlerden yapıldığını bilmemek. Telefon kullananlar zaman zaman çaldırıp kapatan, telefon kapalı veya ulaşılamadığında arayanlar veya arayıp konuşmayan kişilerin kim olduklarını bulmak için oldukça uğraşırlar. Bu alanda kullanıcılar için sorgu yapabilecekleri bir çok uygulama olasa en iyi sonucu alacağımız telefon operatörlerinin sunduğu uygulamalardır. Bu yazımızda sizlere arayanı bil uygulamalarının yanı sıra Turkcell, Vodafone ve  Türk Telekom Hizmetlerinin Arayan Kim Servisleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenebilirim Kesin Çözüm

Telefon operatörlerinin uygulamaya sundukları arayan kim servisleri uygulamalarını kullanıyorsanız eğer ücret ödeme zorunluluğunuz yoktur. Ancak size mesaj yolu ile arayan kişilerin kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız eğer bunun için küçük meblağlarda ücret ödemeniz gerekmektedir. Kim Aramış servisleri eğer arayan kişi özel olarak kimliğinin saklı tutulmasını istemiş ise size bir sonuç ulaştıramazlar.

Turkcell Arayan Kim Servisi

Turkcell Arayan Kim Servisi kendi abonelerinin telefonları kapalı veya ulaşılamadığı yada meşgul olduğu durumlarda  kim tarafından ne zaman ve kaç kere arandığına dair bilgileri müşterileri ile paylaşmaktadır. Arayan kişinin bilgileri gizli ise  gelen SMS mesajında arayanın kim olduğuna dair bilgi bulunmamaktadır. Bu servisten yararlanmak için abone olmanız gerekmektedir. Abone olanlar aylık olarak yaklaşık 2,99 TL ücret ödemektedirler. Bu servise üye olunduktan sonra aylık olarak üyelik devam etmektedir. Eğer servisten memnun kalmaz iseniz IPTAL KIM yazıp 2200 SMS göndermeniz gerekmektedir. https://www.turkcell.com.tr/servisler/kim-aramis

Vodafone Arayan Kim Servisi

Vodafone Arayan Kim Servisi’ninden yararlanmak isteyen hat sahipleri telefonları kapalı, ulaşılamadığı durumlar veya meşgul olduklarında  kendilerini arayanların kim olduklarını öğrenmek isteyenler için hayata geçirilen projelerden birisidir. Vodafone hat kullanıcıları kendilerini arayan numaraların kim olduklarını veya numaralarını SMS ile öğreneceklerdir. Vodafone Arayan Kim Servisinden yararlanmak için ayda 2,25 TL ücret faturaya yansımaktadır. Bu servise abone olarak sizi arayan kişilerin numaralarına ulaşabilirsiniz. Servise abone olduğunuzda aylık olarak üyelik devam etmektedir. Servisten memnun kalmaz iseniz  IPTAL ARAYANKIM yazıp 8000’e SMS atmanız yeterli olacaktır. https://www.vodafone.com.tr/Servisler/bilgi-ve-eglence-servisleri/arayan-kim-servisi.php

Türk Telekom Arayan Kim Servisi

Türk Telekom tarafından müşterilerine sunulan  Arayan Kim Servisini kayıtlı olan tüm aboneler tarafından talep edilmesi halinde kullanılabilmektedir. Diğer operatörlerde olduğu gibi bu serviste de telefon kapalı iken veya ulaşılamadığı durumlarda sizi kimlerin aradığını öğrenmeniz mümkün olacaktır. Türk Telekom Arayan kim Servis Ücreti aylık 2,59 TL kadardır. Türk Telekom Arayan Kim Servisine bir kere üye olduğunuzda her ay otomatik yenilenmektedir. Arayan kim Servisi iptal etmek istiyorsanız ARAYANIBIL IPTAL yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Arayanı Bil Ücretsiz  Mobil Uygulamalar

Türkcell tarafından geliştirilen UpCall – Bilinmeyen Numara Servisi sayesinde Rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara tarafından arandığınızda sizi kimin aradığını daha telefon çalarken bile görmeniz mümkündür. Ayrıca UpCall uygulaması sayesinde isimden numara veya numaradan isim sorgulaması da yapabilirsiniz. Daha bir çok ek özelliği bulunan bu uygulamayı indirmek için ilgili bağlantı.

Kim Ariyor? Aramaları yönet ve engelle Uygulaması ise rehberinizde kayıtlı olmayan bir numaranın  sizi aradığında kim olduğunu öğrenmenize yarayan bir uygulamadır. Bu uygulama çalışma prensibi olarak kendi veri tabanında olan ve rehberlere kayıt yapılan isimlerin neler olduğunu sizlere gösteren bir uygulamadır. Uygulama Bağlantısı 

Caller ID – Spam Blocker & Call Recorder uygulaması da Kim Arıyor Uygulaması mantığı ile çalışmaktadır. Bu uygulamada da rehberlerde sizi arayan kişilerin nasıl kayıt oldukları gösterilmektedir. Uygulama Bağlantısı

Tellows – Caller ID & Block uygulaması da diğer uygulamalar gibi rehberde kayıtlı isimleri bulmaya yarayan bir uygulamadır.

, Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenebilirim Kesin Çözüm
Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenebilirim Kesin Çözüm

Arayan Kişinin Kim Olduğunu Bulmak İçin Diğer Yöntemler

Arayan kişilerin kim olduğunu bulmak için sizlere günümüzde kullanılan uygulamaları ve yöntemleri anlattık. Telefonlarınıza güvenmediğiniz uygulamaları yükle memenizi öneriyoruz. Bunun dışında kendi telefonunun operatörler tarafından görünmesini yasaklayan ve rehber uygulamalarından da numarasını silen bir kişinin numarasını bulmak o kadar da kolay değildir. Son olarak sizi arayan numaranın kim olduğunu bulmak için facebook veya instegram gibi sosyal ağlardan da numarayı aratabilirsiniz.

Eğer sizi arayan kişiyi çok merak ediyor ve hiç bir şekilde sonuç alamamış iseniz tahmin yürütmek adına size bir başka yöntemden bahsedeceğiz. İnternet bankacılığı kullananlar fatura ödeme bölümüne girerek kendilerini arayan numaranın faturasını ödemek istediklerinde eğer faturaları var ise hat sahibinin isim ve soy isminin baş harflerini görebilirler. Buda size bir fikir verebilir.

Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenebilirim Kesin Çözüm – Arayan Kişinin Kimliğini Bulma Yöntemleri- Telefonunuz Kapalı İken Kimlerin Aradığını Bulmak konusunda hazırlanan makalemizin burada sonuna geldik. Senetle 12 Taksit Cep Telefonu Satan Yerler konusunda hazırlanan yazıyı okumak için bağlantıyı ziyaret ediniz.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir