Benim Adım Melek Dizisi Defne Gerçek Adı Kariyeri

Avatarayınlanan s
782 0
Benim Adım Melek dizisi çok yakında Trt ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya hazırlanırken dizide rol alan oyuncularda artık yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Dizide birbirinden ünlü isimler rol alıyor. Dizinin baş rollerinde  Nehir Erdoğan ve Kutsi Uğur Yücel Kaan Çakır Şerif Sezer ve Rabia Soytürk ve Ulvi Kahyaoğlu gibi isimler yer alırken Bu yazımızda sizlere Benim Adım Melek Dizisi Defne Gerçek Adı Kariyeri  hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş bey oturuyor. Dizinin müzikleri ve şarkıları ise başarılı şarkıcı Aydilge tarafından  hazırlanıyor. Eylül ayında ekranlara gelmesi beklenen dizinin hangi gün ve saatte ekranlara geleceği konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Dizi Güneydoğu ve Doğu Anadolu Bölgelerinde çekiliyor.

, Benim Adım Melek Dizisi Defne Gerçek Adı Kariyeri
Benim Adım Melek Dizisi Defne Gerçek Adı Kariyeri

Benim Adım Melek Dizisi Defne Gerçek Adı Kariyeri

Benim Adım Melek dizisi konu olarak Gaziantep ilinde yetişen ve 3 çocuğu olan bir annenin acı dolu hikayesi konu edilecek. Dizinin ana karakterlerinden olan Melek kendini ve yaşamını çocuklarına adamış bir kadın rolündedir. Dizide rol alan Melek’in kızı  Defne rolünü ise Rabia Soytürk hanım canlandırmaktadır.

Benim Adım Melek Dizisi Defne Gerçek Adı Kariyeri

Benim Adım Melek Dizisi Defne Gerçek Adı Rabia Soytürk hanımdır. Başarılı oyuncu şimdilerde 23 yaşındadır. Gülperi dizisi ile yıldızı parlamıştır. 11 Mart 1996 doğumlu olan oyuncu dizide Melek karakterinin kızını canlandırmaktadır. Kardeşi ise Kerem’dir. Dizide oldukça duygusal sahnelerde rol alması bekleniyor.

Benim Adım Melek Rabia Soytürk Kimdir?

Rabia Soytürk hanım 11 mart 1996 da İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu  1.66 m boyunda ve 53 kg ağırlığındadır.  Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk derslerini tamamlamıştır. Dizi sektöründen önce hemşirelik mesleği ile uğraşan oyuncu Şahsiyet dizisi sektöre girmiştir.Selen karakteri ile Gülperi dizisinde oldukça başarılı işler çıkartan Rabia Soytürk Benim Adım Melek Dizisinde Defne karakterine hayat verecektir.

Benim Adım Melek Dizisi Defne Gerçek Adı Kariyeri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve dizi hakkında yorum bölümünden düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Selen karakteri ile Gülperi dizisindeki başarısından sonra Defne karakteri ile Benim Adım Melek dizisinde göstereceği performans oldukça merak edilmektedir.  Ekranların yeni dizilerinden olan Sevgili Geçmiş Dizisi Çilem Gerçek Adı Kariyeri hakkındaki bilgiler için bağlantıya tıklayınız.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir