, Bensu Soral, kendi potansiyelini keşfediyor!

Bensu Soral, kendi potansiyelini keşfediyor!

Avatarayınlanan s
213 0

Yemin.org / Detay – Oyuncu Bensu Soral, evinin duvarlarına resim yaptığını daha önce duyurmuştu. Ünlü oyuncu, koronavirüs pandemisi nedeniyle evinde olduğu bu dönemde içindeki potansiyelin keşfetmeye çaba harcıyor.

Bir video paylaşan oyuncu, içeride kalan herkese içindeki potansiyeli keşfetmesi tavsiyesinde bulundu. Bensu Soral, “dünyanın küçük bir mola verdiği bu günler içimizdeki potansiyeli keşfetmek, eskiden olduğumuzdan çok daha güçlü geri dönmek için harika bir fırsat. Ben bu süreçte vaktimi çoğunlukla resim yaparak geçiriyorum. Ama bu sürecin bana verdiği güç sayesinde bir adım öteye giderek, bu sefer tuvalimi evimin duvarları yaptım. Başarmak istediğimiz her şey için cesur olmamız ve içimizdeki potansiyeli ortaya çıkarmamız gerektiğini bir kez daha anladım. Siz de, en kötü sonucun bile bizi geliştireceğine ve böylece hepimizin bu süreçten daha güçlü geri döneceğine emin olun” diyerek mesaj verdi.

Bensu Soral, meşgul olup da ruhunun derinliklerine inemeyen herkesin bu fırsattan yararlanması gerektiğini de ifade etti.

Oyuncu, “Artık vaktim yok bir bahane değil” diye bir bahane üretilemeyeceğini vurguladı. Bensu Soral, bu yolculuğu herkesin iyi değerlendirmesi gerektiğini de sözlerine ekledi.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

, Birce Akalay, Hamlet ile kutlama yaptı!

Birce Akalay, Hamlet ile kutlama yaptı!

Gönderen - Mayıs 25, 2020 0
Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Birce Akalay, Babil dizisinde canlandırdığı İlay karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya başlamıştı. Ünlü oyuncu,…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir