, Berk Oktay hayata bakış açısıyla mesaj verdi

Berk Oktay hayata bakış açısıyla mesaj verdi

Avatarayınlanan s
93 0

Yemin.org /Detay -Savaşçı dizisinde Yüzbaşı Kağan Bozok karakterini canlandıran Berk Oktay, 4. sezondur ekranda başarıdan başarıya koşuyor. Özel hayatında yaşadığı sıkıntıları, iş yaşamındaki başarılarla kapatan oyuncu, ekranda sergilediği performans ile de takdir topluyor.

Savaşçı dizisi, diğer diziler gibi koronavirüs salgını nedeniyle çekimlere ara verdi. Dizinin gelecek sezon ekranda olacağı kesin.Ancak bu sezon başka bölüm yayınlanacak mı,henüz bilinmiyor.

Berk Oktay, hayata bakış açısıyla da dikkat çekiyor. Oyuncu, Mevlana’nın su gibi yararlı olmayı anlatan dünya görüşünü benimsediğini paylaşımı ile gösterdi.

İşte ünlü oyuncunun paylaşımı:

Su gibi özel, su gibi güzel, su gibi berrak, su gibi yararlı. Su gibi hayat kaynağı ve su gibi bitmez tükenmez olduğunu hatırla. Ama yine su gibi “küçük bir bardağın içine” sığdır ki kendini, girebilmeyi öğren insanların damarlarına. #mevlana

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı?

Gönderen - Kasım 19, 2019 0
Kuruluş Osman Sofia Gerçek Tarihte Var mı? Kuruluş Osman Dizisi Sofia karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Alma Terzic hanımdır. 1987  yılında Yugoslavya’da…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir