Bir Zamanlar Çukurova 2 Ocak Perşembe yeni bölüm Var mı?

Avatarayınlanan s
316 0
Bir Zamanlar Çukurova 2 Ocak Perşembe yeni bölüm olmayacak. Dizilerin yılbaşı sebebi ile verdikleri ara dolayısı ile izleyenler bu akşam Bir Zamanlar Çukurova dizisini izleyemeyecekler. Dizi bu akşam yayınlanmayacağı için izleyenler de bunun sebebini merak etmektedir. Her yıl başlarında bazı diziler ve programlar ekranlara bir süre ara verirler. Bu sire genellikle 1-2 hafta olmaktadır. Bu sebeple bu akşam Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelmeyecek.
, Bir Zamanlar Çukurova 2 Ocak Perşembe yeni bölüm Var mı?
Bir Zamanlar Çukurova 2 Ocak Perşembe yeni bölüm Var mı?

 Bir Zamanlar Çukurova 2 Ocak Perşembe yeni bölüm Var mı?

Perşembe akşamlarının sevilerek izlenen dizisi oldukça ilginç ve merak uyandıracak şekilde son bölümü ile ekranlara gelmişti. Dizi hayranları büyük bir merak içinde fragman beklerken birde üstüne üstlük dizilere verilen iki haftalık ara ile karşı karşıya kaldılar. Sevilen dizide iki doğum yeni bölüme kaldı. 
Bir tarafta Yılmaz ve Demir birbirleri ile uğraşmaya devam ederken diğer yanda ise doktor hanım ve Demir’in karısı doğum yapmak üzere aynı anda hastaneye yatar. Yılmaz’ın karısı Müjgan’ın durumu ise oldukça kritik. Doktorlar ya çocuk ya Müjgan derken diğer yandan karısının başında olması gereken Yılmaz ise Züleyha’yı hastaneye getiriyor.

Aynı anda hastaneye kaldırılan Müjgan ve Züleyha için dizi hayranları yaptıkları yorumlarda tesadüfler dizisi olarak dizideki gelişmeleri değerlendirdi. Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 51. Bölüm Neden Yok diye merak edenler dizinin yeni bölümü için biir süre beklemek zorunda kalacak. 
Diğer yandan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde 51. Bölümde kimin çocuğunun kurtulduğu da merak konusu olan bir başka konu oldu. Öte yandan Demir’lerin  konağında çıkan yangın sonucunda Züleyha’nın oğlu Adnan’a bir şey olup olmadığı da bir başka merak konusu oldu. 

Bir Zamanlar Çukurova 51. Bölüm Neden Yayınlanmıyor 
Dizide belkide her iki çocukta yaşayacak ancak muhtemelen Doktor Müjgan’ın çocuğu için yoğun bakım ve küvez dönemi, başlayacak. Tabi bunlar sadece tahmin. Bir Zamanlar Çukurova Bu akşam Yeni Bölüm var mı Yok mu? sorularına yanıt verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 

İlgili Yazı

O Ses Türkiye Aysu Mişon Kimdir

Gönderen - Aralık 8, 2019 0
O Ses Türkiye Aysu Mişon yarışmaya Kıbrıs’dan katılıyor. Sahne almayan ancak özel günlerde şarkı söyleyen Aysu Mişon 26 yaşında. O…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir