Bir Zamanlar Çukurova 2020 Yeni Sezon Ne Zaman

Avatarayınlanan s
342 0
Atv akranlarının bu sezon yayınlanan dizileri arsında Perşembe akşamlarına renk katan dizisi 35. Bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara şimdilik veda etti Sevilen dizide Demir ve Züleyha’nın aşk acılarını izledik sezon boyunca. Dizide 2. sezonda neler olacağı hangi oyuncuların diziye veda edeceği ve yeni gelen oyuncular şimdiden merak edilen konular arasında yerini aldı. Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Tarihi ve yeni sezon analiz ve tahminleri ile diziye yeni katılan ve diziden ayrılan oyuncular hakkında bilgiler içerir.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Tarihi

Sevilen dizi ekranlara 30 Mayıs Perşembe akşamı oldukça merak edilecek konuları arkasında bırakarak veda etti. İzleyenler ise dizide yeni sezonda neler olacağı konusunda adeta merak içinde kaldı diyebiliriz. Yeni sezon öncesinde  kısa bir süre tatil yapacak oyuncular ile kaldığı yerden devam etmesini beklediğimiz dizinin 2019 Eylül ayı içinde ekranlara tekrar gelmesi beklenmektedir.

Sezon Finali Ne Zaman

Dizi ekranlara 30 Mayıs Perşembe akşamı sezon finali yaparak veda etti. Dizinin son bölümünde izleyenler Yılmaz ve Doktor Müjgan’ın açık havada yapılan düğünlerini izledi. Bu sezon 35 bölümlük bir performans gösteren dizi Perşembe günleri oldukça iyi bir izlenme oranı ile yeni sezon yerini garantiledi. Dizi hayranları için yeni sezon öncesi hangi sürprizler olacak hep beraber izleyeceğiz.

Yeni Sezon Ne Zaman

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonu ile ekranlara 20 Eylül 2020 Perşembe günü gelmesi bekleniyor. Bu tarih şimdilik kesin bir tarih olmamakla beraber bir iki hafta önce veya sonra yayına başlayabilir. Yeni sezon dizileri genelde Eylül ayı içinde ekranlara gelmektedir. Yeni sezonda dizide ne gibi gelişmeler olacak yazımızın devamında tahminlere yer vereceğiz.

Son Bölümde Neler Oldu?

Bir zamanlar Çukurova dizisinde 30 Mayıs akşamı yayınlanan son bölümde Doktor Müjgan ve Yılmaz evlendiler. Yılmaz’ın tehditleri ile Müjgan’ın anne ve babası düğüne katılınca Müjgan çok mutlu oldu. Düğüne Hünkar Yaman da katıldı. Demir ise içini kurutan bebek kimin sorununun yanıtını öğrenmek için soluğu hastanede alır. İstanbul’da test yaptıran Demir Çocuğu olabilme ihtimali olduğunu öğrenince bebeğim olacak nidaları ile Çukurova’ya döner. Züleyha ise Demir’in ihanet imaları karşısında bebeği kürtaj ile aldırmak için doktora gider.

Dizide yer alan komik karakter Gaffur ise çocuğunun annesine gizli gizli para götürerek karısını boşayacağını söyler. Dizide en çok merak edilen konular arasında ise Züleyhan’nın bebeğini aldırıp aldırmayacağı konusu oldu. Yılmaz ise düğün sabahı işçiler tarafından bulunan kimliklerin içindeki yırtık mektubu bulur ve gerçekleri öğrenir. Züleyha’nın kendisinin canını kurtarmak için Demir Yaman ile evlendiğini öğrenen Yılmaz adeta nefes alamaz.

, Bir Zamanlar Çukurova 2020 Yeni Sezon Ne Zaman
Bir Zamanlar Çukurova 2020 Yeni Sezon Ne Zaman 

Yeni Sezonda Neler Olacak Tahminler

Bir zamanlar Çukurova dizisi yeni sezonda neler olacağı konusunda detay vermeyen diziler arasında yerini aldı. Tahminlerimize göre Yılmaz evlendiği için Züleyha bebeğine kıyamayacak ve onu aldırmayacak. Yılmaz ise evlendiği için öğrendiği gerçeklerle yaşamak zorunda kalacak bir süre. Hünkar Yaman ise her zaman olduğu gibi her iki tarafı da yatıştırmaya çalışacaktır. Gaffur tarafında ise bakalım aşk mı bebek mi ağır basacak. Dizi Bölümlerini izlemek için resmi siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir zamanlar Çukurova dizisinde yeni sezon ilk bölümü 36. bölüm ile ekranlara Eylül ayında geleceği için ne söylesek boş. Dizi senaristleri nasıl bir senaryo ile izleyenlere sürpriz yapacaklar hep beraber izleyeceğiz. Diziye yeni sezon öncesi katılan oyuncular ve diziden ayrılan oyuncuların kim olacağı konusu da tam bir muamma Zira dizi sezon finali öncesi bu konuda izleyenlere hiç tüyo vermedi.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Sezon Tarihi ve yeni sezon analiz ve tahminleri ile diziye yeni katılan ve diziden ayrılan oyuncular hakkında yorum ve görüşlerinizi sitemizden paylaşabilir ve düşüncelerinizi diğer okurlara duyurabilirsiniz. Yeni sezon dizilerinden olan Her yerde Sen Dizisi Demir’in Arabası markası ve modeli hakkında detaylı bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazı

O ses Türkiye yağız kimdir

Gönderen - Ocak 19, 2020 0
O ses Türkiye yarışmasında Yağız söylediği rap şarkısı ile geceye damga vurdu. İyi derecede İngilizce bilen Yağız 23 yaşında.küçük yaşlardan…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir