Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Kimin Bebeği Öldü?

Avatarayınlanan s
251 0
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Kimin Bebeği Öldü? Sorunu dizinin yeni bölüm fragmanı ile merak edilen soruların başında geldi. Dizinin fragmanında Hem Züleyha hemde Müjgan aynı anda doğum sancısı yaşarlar. Dizi fragmanında bu esnada çalan nenni bebek türküsü ise izleyenlerin kafasında bebeklerden birisinin veya her ikisinin ölmüş olabileceği yorumlarına neden oldu. 
, Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Kimin Bebeği Öldü?
Bi Zamanlar Çukurova Dizisi Kimi Bebeği Öldü?

Bi Zamanlar Çukurova Dizisi Kimin Bebeği Öldü?


Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde izleyenlerin büyük bir çoğunluğu Doktor Müjgan’ın bebeğinin ölmüş olabileceğini tahmin ediyor. Ancak yemin.org sitesi olarak bizim tahminimiz bu yönde değil. 
, Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Kimin Bebeği Öldü?
Bi Zamanlar Çukurova Dizisi Kimin Bebeği Öldü?

Tahmin 1- Eğer Müjgan’ın bebeği ölür ise yılmaz ile aralarında hiç bir bağ kalmaz ve yılmaz tekrar Züleyha’ya döner. Bu yüzden Müjgan’ın bebeği yaşayacaktır. Bu durumda da Yılmaz Demir’in çocuğuna babalık mı? yapacak sorusu gündeme gelecektir.

Tahmin 2-  Züleyha’nın bebeği ölür ise Demir ile aralarında artık evlatlık anlamında bir bağ kalmaz ancak Demir ile birleşmesi de ancak Müjgan’ın ölmesine bağlı olur.

İlgili Yazı

Doğduğun Ev Kaderindir Bayram Kimdir?

Gönderen - Ocak 3, 2020 0
Doğduğun EV Kaderindir Zeynep’in babası Bayram karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Kazım Sinan Demir’dir. Kazım Sinan Demir 1972 yılında Sivas…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir