, Bir Zamanlar Çukurova’nın Müjgan’ı Melike İpek Yalova takipçilerini şaşırttı!

Bir Zamanlar Çukurova’nın Müjgan’ı Melike İpek Yalova takipçilerini şaşırttı!

Avatarayınlanan s
35 0

Yemin.org / Detay – Ünlü oyuncu Melike İpek Yalova, Adana’da çekilen atv’nin iddialı dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da yer alıyor. Performansı ile beğeni toplayan oyuncu, Müjgan karakteri ile sinirleri bozsa da rolünü çok iyi canlandırıyor.

Koronavirüs nedeniyle karantina günlerinde evinde yemek denemeleri yapan Yalova,zaman zaman arkadaşlarından da destek alıyor. İtalya’nın meşhur pizzasını evinde arkadaşının yardımı ile deneyen ünlü oyuncu, şeklen olmasa bile tat olarak tutturdu.

Yalova, instagram hesabından yaptığı pizzayı paylaştı. Oyuncu, “Napoli’yi ağlattım bu kadar kalın olur mu bi pizza? Ama tadı güzel. Başardık ortak”diyerek arkadaşının desteğine de de teşekkür etti.

Ünlü oyuncu, Burak Aksoy’un beyti paylaşımını yayınladı ve şöyle yazdı: “Sinemanın dahi çocuğu Burak Aksoy bana ‘kardeş yapabiliyorsan benim gibi beyti yap’ derken bi challenge başlattığını mı sanıyorsun şu an.” diye mesaj yolladı. Bakalım oyuncu bu challange teklifine yanıt verecek mi?

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Gerçek Adı

Gönderen - Aralık 30, 2019 0
Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Demet Özdemir’dir. Kocaeli ilinde 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Daha küçükken…

Zümrüdüanka Saniye Kimdir? (Sebahat Kumaş)

Gönderen - Ocak 22, 2020 0
Zümrüdüanka Saniye Kimdir? Zümrüdüanka Saniye rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Sebahat Kumaş hanım 1989 yılında Aydın ilimizde dünyaya gelmiştir. Zümrüdüanka…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir