Bitcoin ile Steamden Oyun Satın Alma

Avatarayınlanan s
492 0
Bitcoin ile Steamden Oyun Satın Alma konusu pc oyuncuları tarafından oldukça merak edilen konular arasındadır. Yeni çıkan oyunların bir çoğu artık Steam ile bağlantılı olarak çalışmaktadır. Steam‘e gelen bu özellik ile hızlı ve kolayca oyun alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dünya çapında kullanılan Bit Coin ile Steam cüzdanınızı doldurabilirsiniz. Steam hesabına Bit Coin yükleyerek istediğiniz yazılıma veya oyuna sahip olabilirsiniz. Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra Steam Cüzdanınıza giriş yapın.

Bitcoin ile Steamden Oyun Satın Alma

Para ekleyin dediğinizde ne kadar yüklemek istediğinizle ilgili seçenekler önünüze geliyor. İstediğiniz miktarı seçtikten sonra sağ tarafta bulunan kart seçiminden Bit Coin seçeneğini seçin. Devam ete tıkladığınızda açılan ekrandan işleminizi kontrol ettikten sonra aşağıda bulunan kullanım şartları ve sözleşmeyi kabul edip BitPay ile devam edine tıklayın. Steam Bit Coin ile ödemelere sadece BitPay aracılığı ile yapıyor.

Başka bir seçenek bulunmamaktadır. Yeni açılan pencerede siparişiniz gerekli bilgiler bulunmaktadır. Sağ tarafta bulunan kare kod ile veya verdikleri cüzdan adresi ile kullandığınız Bit Coin cüzdan uygulması aracılığıyla gerekli miktar Bitcoin’ isteam’e aktarabilirsiniz.Kare kod uygulaması ile birazdan bahsedeceğim işlem adımlarını yapmanız gerekmemektedir. Kare kod bu açıdan size büyük bir kolaylık sunmaktadır.


Cüzdanınızda para transferi işlemleri yaptınız bölüme gerek ilgili yere adresi kopyalayıp, seçtiğiniz miktar Bitcoin’i yazın. Bitcoin’i gönderdikten sonra Steam’da bulunan ekranda işleminiz onaylanmıştır yazısı gelecektir. Devam et butonuna tıkladığınızda Steam cüzdanınızda seçtiğiniz miktar kadar para yatacaktır.


Bit Coin kullanarak Steam hesabınıza bu kadar kolay bir şekilde para transferi yapmanız mümkün. Eski uygulama gibi kart bilgileri (CVC, kart numarası, son kullanma tarihi) ve fatura bilgileri (Ev adresi, telefon numarası, posta kodu) gibi bir çok bilgiyi girmeniz gerekiyordu artık Bit Coin ile Steam Cüzdanına para ekleme özelliği ile bu bilgileri artık girmeniz gerekmiyor. Bit Coin ile kolayca bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.
, Bitcoin ile Steamden Oyun Satın Alma
Bitcoin ile Steamden Oyun Satın Alma
Bitcoin ile Steamden Oyun Satın Alma konusunda hazırladığımız yazımızın tüm oyun tutkunları için faydalı bilgiler içerdiğini düşünerek yazımızı burada noktalıyoruz. Bitcoin ile Steam’den Oyun Alma konusunda yaşadığınız tecrübe ve bilgileri yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bitcoin Hakkında Bilinmesi Gerekenler konusunda detaylı bilgileri bu başlıkta bulabilirsiniz.

İlgili Yazı

Bitcoin Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gönderen - Ekim 26, 2019 0
Bitcoin Hakkında Bilinmesi Gerekenler konusunda hazırladığımız bu yazımızda bitcoin hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Çağımızın dijital para birimleri…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir