Bonus Kredi Kartı 2020 yılı Petrol Ofisi Kampanyaları

Avatarayınlanan s
316 0
Bonus Kredi Kartı Petrol Ofisi Kampanyası Katılım Şartları, Detayları, Kampanya Sürelerine ilişkin bilgiler içeren yazımızda Pertol Ofisinden 40 TL Bonus Kampanyası nasıl kazanılır konusunu anlatacağız. Kullandığımız Kredi kartlarında zaman zaman bir takım kampanyalar yer almaktadır. Garanti bankası Bonus  Kredi kartı da kampanyaları ile oldukça cazip olan kredi kartları arasında yer almaktadır.

Bonus Kredi Kartı 2020  Petrol Ofisi Kampanyaları 

Bonus Kredi Kartı düzenlemiş olduğu yeni kampanyada Petrol Ofisi istasyonlarında ayrı ayrı günlerde tek seferde 125 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL ye varan bonus hediye ediyor. Kampanyaya Bonus Flas üzerinden katılırsanız eğer 40 TL bonus alabilirsiniz. Kampanyaya SMS mesajı ile katılmak isterseniz eğer alacağınız Bonus miktarı 30 TL ile sınırlandırılmıştır. Kredi kartları içinde en çok puan veren kartlardan olan Bonus Cart ile yakıt alımlarınızda hediye bonus imkanı sizleri bekliyor.

Bonus Kredi Kartı Petrol Ofisi Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanya kapsamında ayrı ayrı günlerde Petrol ofisi istasyonlarından 125 TL ve üzeri benzin, dizel veya oto gaz alımları yapmanız gerekmektedir. Akıllı telefon kullanıcıları telefonlarına yükleyecekleri Bonus Flaş isimli uygulama aracılığı ile “Hemen Katıl” seçeneği ile kampanyaya dahil olabilirler. Bonus Flash uygulamasını kullanmayan müşteriler için cep telefonlarınızdan  POAS yazarak 3340’a sms atarak kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Garanti Bankası diğer kredi kartları olan Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’ kullananlarda kapmaya katılabilirler. Onların yapması gereken ise telefonların mesaj bölümüne  EVET POAS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms atarak yararlanabileceklerdir. Bu kartlar için katılım ücreti ise 3,99 TL dir.

Petrol Ofisi Bonus Kampanyası Tarihleri

Bonus Kredi Kartı Petrol Ofisi Kampanyasında da Hemen her kampanyada olduğu gibi bu kampanyada da bir süre mevcut. Bonus Kredi Kartı kullananların 01 Nisan – 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında Petrol ofisinden akaryakıt harcaması yapmaları gerekmekte. Ne kadar akaryakıt harcaması yapılması gerektiğini üst başlıkta açıklamıştık. Bu kampanya dahilinde kazaılan Bonusların ise bir hafta içinde kullanılması gerekmekte. 22-29 Mayıs 2019 tarihleri arasında kazanılan bonusların harcanması gerekmekte.

Bonus Petrol Ofisi Kampanya Açıklamaları

Kampanyada tek seferde 125 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekmekte. Aynı gün içinde alınan akaryakıt harcamaları dahil dahildir. Yani gün içinde iki defa alım yaparsanız bu alımın bir tanesi kampanya dahilinde değerlenecektir. 22-29 Mayıs arasında  kullanılmayan bonuslar banka tarafından geri alınacaktır. Kazanılan bonuslar aynı tarihlerde Petrol Ofisi İstasyonlarında kullanılacak ve indirim olarak kredi kartına yansıyacaktır. Kampanyadan yararlanamayacak olan Bonus kartları TEB Bonus Business, ING Bonus Business dir. Tüzel müşteriler SMS ile kampanyaya katılabilir.
, Bonus Kredi Kartı 2020 yılı  Petrol Ofisi Kampanyaları
Bonus Kredi Kartı Petrol Ofisi Kampanyası

Bonus Petrol ofisi kampanyası hakkında detaylı bilgiye  http://www.bonus.com.tr ve www.petrolofisi.com.tr isimli internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Bonus kampanyaları için akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz Bonus Flas uygulaması ile kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Kredi kartlarını aktif olarak kullanan bireyler için zaman zaman çok cazip kampanyalar olmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde almak istediğiniz ürene daha ucuz bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Bir diğer konu ise kampanyalara katılarak zaten yaptığınız harcamalar sayesinde çeşitli bonuslar kazanabilirsiniz. Bonus Kredi Kartı ile Pasaport Harcı Ödeme konulu yazımıza ulaşmak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.  Bonus Kredi Kartı Petrol Ofisi Kampanyası hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın sonuna geldik. Kampanya hakkında yorum bölümünden sorularınızı sorabilirsiniz. 2020 yılında Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar hakkında detaylar bu bağlantıda…

İlgili Yazı

Bankamatik Kartımı Yuttu Acil Yardım

Gönderen - Şubat 23, 2020 0
Bankamatik Kartımı Yuttu Acil YardımBanka Kartları artık hayatımızın vazgeçilmez unsurları arasında yerini aldı. Birçok insan artık nakit para yerine cüzdanında…

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Gönderen - Ekim 14, 2019 0
Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kartı başvurusu, birçok vatandaşımızın yöntemlerini internet üzerinden araştırdığı bir konudur. Bu konuda internet üzerinde ne…

Kredi Kartı ile Bitcoin Nasıl Alınır?

Gönderen - Ekim 13, 2019 0
Kredi kartından Bitcoin satın alma işlemleri, birçok Türk Bankası tarafından yasaklanmış durumdadır. Kredi Kartı ile bitcoin satın almak isteyen kullanıcıların…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir