, Buğra Gülsoy’un koronavirüs günlerinde saçlarını eşi Nilüfer Gürbüz kesti!

Buğra Gülsoy’un koronavirüs günlerinde saçlarını eşi Nilüfer Gürbüz kesti!

Avatarayınlanan s
124 0

Yemin.org/Detay – Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy,2018 yılında uzun süre birlikte olduğu Nilüfer Gürbüz ile evlenmişti. 2019 yılının nisan ayında baba olan oyuncu, oğlunun doğumuyla birlikte de bambaşka bir hayatın içinde yer almakta…

Koronavirüs günlerinde evlerine kapanan Gülsoy ailesi,her şeyi kendilerinin yapması gerektiğinin bilincinde. Belki de bir çok evde yaşanan erkeklerin ve erkek çocuklarının saç tıraşı meselesine herkes kendi içinde çözümler buluyor. Nilüfer Gürbüz de eşinin saçlarını kestiği anın videosu ile instagram’da büyük ilgi gördü.

Buğra Gülsoy’un saçlarını 5 dakika içinde tıraş eden Nilüfer hanımın ustalığına bakılırsa bu ilk de değil… Gülsoy’un imajının son halini gören ise “Bu adama her şey yakışıyor” demekten kendilerini alamadı.

Kimi takipçiler bu durumu aşırı sempatik bulurken, bir başkası “Her evde yaşanan durum. Yeni yaptık bizde” diyerek aslında birçok evde yaşanan manzaraya dikkat çekti.

Haberleri instagram’da takip et –> Yemin.org – @yeminorg

Bizi Takip Edin.

İlgili Yazı

Ramo Dizisi Cihangir Kimdir?

Gönderen - Ocak 23, 2020 0
Ramo dizisinde herkesin patronu olan Cihangir karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı izleyenler tarafından oldukça merak edilmiştir. Sevilerek izlenen Ramo dizisinde Adana’da…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir