Burganbank Kolay Hızlı Dijital Kredi Başvurusu

Avatarayınlanan s
567 0
Burganbank Kolay Hızlı Dijital Kredi Başvurusu nasıl yapılır?  bu krediden kimler yararlanabilir? detaylar yazımızın devamında .Zaman zaman herkesin ihtiyaç duyduğu krediler olmaktadır. Çağımız dünyasında artık dijital kredi ismi ile ihtiyacı olanlara kredi imkanları sağlanmaktadır. Bu kredilerden biriside Burgan Bank tarafından müşterilere sunulan Dijital Kredi türüdür. Acil ve hızlı bir şekilde kredi almak isteyen bireyler bu kredi türünü tercih edebilir. Burgan Bank tarafından sunulan Dijital kredi başvurusu yöntemleri faiz oranları ile kredi detayları hakkında bilgiler bu yazıda mevcut.

Burganbank Kolay Hızlı Dijital Kredi Başvurusu

Burgan Bank müşterilerine sunduğu hızlı ve kolay  Dijital kredi türünden yararlanmak isteyen müşterilerin öncelikli olarak yapması gereken bir kaç husus bulunmakta. Burgan Bank Dijital Kredi Başvurusu yapacakların bu bağlantı üzerinden işlemleri yapmaları gerekmektedir. Burgan Bankası tarafından sunulan bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız İhtiyaç Kredisi Başvuru Formunu internet üzerinden doldurmanız gerekmektedir. Gelir Belgesiz, Teminatsız ve  Masrafsız İhtiyaç Kredisi sloganı ile müşterilerine hizmet sunan bankadan Dijital Kredi Nasıl alınır Peki?

Dijital Kredi Nasıl Alınır?

Burgan Bank’ta ihtiyacınız oranında dijital ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.  Bankaya ait internet sitesinde bulunan İhtiyaç kredisi hesaplama aracı ile istediğiniz miktar ve vade oranını belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise TC Kimlik Numarası,  e posta adresi ve telefon numaranızı ilgili form aracılığı ile doldurarak başvurunuzu yapmanız mümkündür. Çağımız teknolojisinde bu hizmet oldukça yararlı ve kullanışlı görünmekte. Banka tarafından başvuru onaylandığı takdirde Banka görevlileri tarafından vermiş olduğunuz adreste ziyaret edilecek ve kredi sözleşmesini dolduracaksınız. Daha sonra size kalan tek şey internet bankacılığı üzerinden kredinizi hesabınıza aktararak dilediğiniz işlemi yapmak kalacaktır.

 Dijital Kredi İçin Gerekli Evraklar

Dijital Kredi kullanmak istiyorsanız eğer bir takım belgelere ihtiyacınız olacak dememi bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Burgan Bank’tan Dijital Kredi başvurusu yapmak için kimlik belgenizin bulunması yeterlidir. Kredi onaylandıktan sonrada gelir belgesi kefil vb belge veya başka işlemlere gerek yok.

Burgan Bank Dijital Kredinin Avantajları

Burgan Bank Dijital Kredinin en büyük avantajı şüphe yok ki oturduğunuz yerden ihtiyaç kredisine başvuru yapmak olsa gerek. Banka dijital krediler için de müşterilerine zaman zaman cazip faiz oranları seçenekleri sunmaktadır. Bunun dışında bankaların müşterilerden aldıkları kredi tahsis ücreti veya farklı bir isim altında alınan masraflardan muaf tutulabilirsiniz.

Dijital İhtiyaç Kredisi Kime Verilir?

Kredinin verileceği müşteriler diğer bankalarda olduğu gibi kredi kullanmalarında sakınca bulunmayan bireylerdir.  Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi talep miktarı  40.000 TL civarındadır. İster Müşteri olun isterseniz müşteri olmayın dijital olarak bankanın sağladığı bu imkandan yararlanabilirsiniz.

Burgan Bank Dijital Kredi Faiz Oranı

Burgan Bank Dijital Kredi faiz oranı şimdilerde 2,29 faiz oranı ile kredi verdiğini görmek mümkün. Bu faiz oranı bankanın internet sitesinde 10 Bin TL için belirtilmiş faiz oranıdır. Bankanın yaptığı kredi ile ilgili açıklama ise şu şekildedir.

Tablolarda yer alan oranlar müşteri özelinde değişiklik gösterebilmektedir. Tabloda yer alan maliyet oranları sigorta hariç tüm masrafları (faiz, kredi tahsis ücreti, vergi, fon) kapsamaktadır. Bankamız, değişen piyasa koşullarına bağlı olarak belirtilen şartları, kampanya süresini, faiz oranlarını, hizmet komisyon oranlarını tek taraflı olarak değiştirmeye yetkili olup, bu kapsamdaki müşterilerimizi, yukarıda sayılan avantajlardan yararlandırıp yararlandırmamak Bankamız takdirindedir. Sigortalı kampanyalar dahilinde 10.000 TL kredi için yaklaşık prim tutarı 360,43 TL’dir.

Dijital Krediler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Gelişen teknolojik çağda banka tarafından uygulanan dijital kredi müşteriler tarafından oldukça olumlu karşılanmaktadır. Zira trafik yoğunluğu, banka kuyrukları, olmadık prosedürler gibi etkenler dijital çağa olan ilgi ve mecburiyeti yanında getirmektedir. Bu kapsamda Burgan Bank tarafından hayata geçirilen dijital kredi imkanı faydalı hizmetler arasında yerini almıştır.

Dijital kredilere kendiniz başvurmalısınız. Bankaya yanıltıcı bilgiler vermeyiniz. Normal koşullarda kredi alırken sıkıntılar yaşıyor iseniz dijital kredide de yaşayabilirsiniz. Bütün Kredilerde olduğu gibi banka sizin risk analizinizi yaparak başvurunuzu sonuçlandırmaktadır. Kredi notu düşük, kara listede bulunan müşteriler ile gelir durumları uygun olmayanların bu krediden yararlanmaları diğer kredilerde olduğu gibi ya imkansız yada zor bir durumdur.

Burganbank Kolay Hızlı Dijital Kredi Başvurusu
Burganbank Kolay Hızlı Dijital Kredi Başvurusu

Dijital Kredi Başvuru Takip

Kredi Başvurusu yaptığınızı varsayarak dijital kredi başvuru sonucunun  Burgan Bank çağrı merkezi aracılığı ile öğrenmeleri mümkündür. Bunun yanında bankaya ait internet sitesindeki başvuru sayfasından da Giriş Yap butonunu kullanarak kredi sorgulaması yapabilir. Banka tarafından sizlere olumlu yada olumsuz Telefon ve mail adresi ile irtibat sağlanacaktır.

Burganbank Kolay Hızlı Dijital Kredi Başvurusu hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Konu ile ilgili bilgi birikimi veya tecrübesi olanların yorum bölümünden görüşlerini paylaşmalarını rica ediyoruz. Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar konusunda detaylar bu bağlantıda.

İlgili Yazı

Akbank Güncel Kredi Faiz Oranları

Gönderen - Şubat 20, 2020 0
Akbank Güncel Kredi Faiz Oranları hakkında bilgiler vermeye başlamadan önce Banka hakkında kısaca bilgiler verelim. 1948 yılında kurulan Akbank, günümüzde…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir