Bursa’da Senetle Borç Para Veren Yerler

Avatarayınlanan s
367 0
Bankalardan bir sebeple kredi kullanamayanlar bu ihtiyaçlarını bulundukları bölgelerden senet ile borç para karşılamak istemektedirler. Yazımızın hemen başında belirtelim ki senet ile tefecilerden borç para almak kanunlarımıza göre suçtur. Tefecilerden borç para almanın dışında senet ile kredi imkanı sağlayan bazı resmi faktoring şirketleri bulunmaktadır. Bankalarda kredi notları düzgün olmayanlar ve kredi kullanımından yararlanamayanlar Bursa ilinde senetle borç para verenlerin kimler olduğunu araştırmaktadırlar.

DİKKAT!
BU MAKALEDE  SENET İLE BORÇ PARA ALMANIN VE BORÇ PARA VERMENİN SAKINCALARINA ve SUÇ OLDUĞUNA  VURGU YAPILMAKTADIR.

Bursa’da Senet ile Kredi Veren Bankalar Hangiler

Bursa senetle borç para ve Bursa senetle kredi  veren bankalar gibi aramalar sık sık yapılmaktadır. Bu yazımızda sizlere Bursa ilinde senet ile kredi imkanı sağlayan resmi yerler hakkında bilgiler vereceğiz. Bu konuda yaptığımız araştırmalarda bir çok gerçek kişi bilgisinin senetle borç para verdiği bilgilerinin paylaşıldığını üzülerek görmekteyiz. Gerçek kişiler senet ile faiz karşılığı borç para veremezler. Kesinlikle bu tarz kişilerden (tefecilerden) senet karşılığı borç para arayışına girmeyiniz. İlk etapta bu tür insanlardan alacağınız para ile nefes aldığınızı düşünseniz bile sonrası muhtemelen kötü sonuçlar doğuracaktır. Bursa ilinde senetle cep telefonu satan yerler bu bağlantıda. 

Öncelikle senet ile kredi imkanı sunan bankalar zaten sizin kredi alanıza engel bir durum var ise bu krediyi size vermezler. Bankalarda imzaladığınız bir çok evrak sözleşme vs. senet yerine geçen değerli kağıtlardır. Şunu net olarak ifade etmekte yarar vardır bankaların kredi için senet almaları gibi bir durum yoktur. Bankalar dışında kredi ile araç, arsa veya başka bir şeyler satın almak istiyorsanız adı sanı belli olun büyük galeriler emlakçılar veya faktoring şirketlerini tercih edebilirsiniz. Bursa Senetle araba satan galeriler veya Bursa Senetle Borç Para gibi konularda yaptığınız aramalar sonucu karşınıza çıkan sonuçları iyi irdelemeniz gerekmektedir. Zira bu konuda zaten mağdur durumda olan bir çok vatandaşımız dolandırıcıların kurbanı olmaktadır.

Bursa Senet ile Kredi

Yazımızın içeriğinde de belirtiğimiz üzere senet ile kişilerden veya resmi olarak gerekli izinleri almamış yerlerden faiz karşılığı alınacak her türlü para suçtur. Anayasamız ve Türk Ticaret Kanununda bu suç ile ilgili açıklamalarda bulunulmuştur. Bu sebeple hem suç işlememek adına hemde kendinizi mağdur etmemek için resmi olarak kredi imkanı sunan yerlerden kredi ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerektiğini unutmayınız. Bursa ilinde Senetle Borç Para verenlerin bir çoğu bu işi resmi olarak yapmamaktadır. Bu sebeple bu konuda duyarlı ve dikkatli olunuz.
, Bursa’da Senetle Borç Para Veren Yerler
Bursa’da Senetle Borç Para Veren Yerler

Yasal Uyarı :Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Doğrudan veya dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e göre kesinleşmiş suçlardandır.

İlgili Yazı

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir